Kačeří příběhy: Datum premiéry, synopse, dabing a úvodní znělka

Zobrazit dalších 7 obrázků
Nové Kačeří příběhy odhalují více a více podrobností. Bude to stejná pecka, jako stará klasika?

Generace, co vyrůstala v 90. letech, se může těšit na nostalgické léto. Ten, kdo sledoval Kačeří příběhy (Duck Tales) si totiž určitě nenechá ujít nový restart kdysi slavné série, která má 100 epizod a i jeden celovečerní film - Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (1990).

V březnu vyšel trailer, a i když většina ohlasů byla spíše rozpačitá, a to zejména kvůli silně pozměněné, ostřejší a chladnější animaci, tvůrci věří, že se jim stále podaří nalákat k obrazovkám velké masy.

Posléze odtajnili datum premiéry. To je na televizní stanici Disney XD stanovené na sobotu 12.8. Bude se jednat hned o hodinovou epizodu. Poté přijde měsíční přestávka a 23.9. Disney odvysílá další dvě nové epizody. Stanice zároveň vypustila i oficiální znělku, která se až na vizuální stránku nikterak neliší od té původní, nová slova se tedy učit nemusíte. Dále přidala také oficiální synopsi:

„Příběh začíná tím, že kačer Donald neochotně vezme své synovce Dulíka, Kulíka a Bubíka do domu jejich skvělého samotářského strýčka Skrblíka. Trojčata jsou okouzlena kdysi legendárním strýčkem a úžasem Kačerova a společně s přítelem Rampou McKvákem odhalí rodinné tajemství. Vypustí totemy z epické minulosti strýčka Skrblíka a pošlou celou rodinu na životní dobrodružství do ztraceného města Atlantida.“

A jak se na nové epizody těšíte vy? Zavzpomínáte na dětská léta a pustíte si pár dílů? Většina z naší generace s postavami Dulíka, Kulíka, Bubíka, šíleného kaskadéra Rampy McKváka a nejlepšího strýčka na světě – Skrblíka – dlouho vyrůstala a za sebe rozhodně říkám, že si tento restart nenechám ujít.

Na závěr slíbená znělka a ukázka v českém dabingu, i když ten by se měl u finální verze lišit.

Galerie

Komentáře 1

DanielFF | 17.06.2017 18:32
Proč dělají restart? Kdyby místo toho udělali čisté pokračování původního seriálu, tak by to bylo určitě lepší. A pokud se podívám na samotnou animaci- Jak je možný, že to vypadá hůř než původní seriál z roku 1987? Na tohle bych fakt chtěl znát odpověď, proč Disney takhle šetří nejenom na tomhle, ale třeba i na nejnovějším Spider-Manovi, co se chystá. Nové verzi asi dám šanci, protože původní seriál je pro mě neskutečná klasika z dětství a rád ho s touhle novou verzí srovnám, ale už teď je mi jasný, že původní seriál překonat nepůjde, minimálně po grafické stránce ne.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest