Proxy: Nový level internetového voyeurismu

Scenáristé Spider-Mana: Homecoming připravují novou sci-fi show.

Nemalou zásluhu na pozitivním přijetí Spider-Mana: Homecoming má jeho scénář, který nám dal zábavnou středoškolskou komedii a taky konečně lépe vykresleného hlavního záporáka. A těch je v MCU velký nedostatek. První dva z řady scenáristů tohoto hitu se ale k psaní dvojky neupsali a místo toho je zlákal trochu ambicióznější a dost možná i zajímavější projekt. Studio Fox si najalo dvojici Jonathana Goldsteina a Johna Francise Daleye (jednička i dvojka Šéfů na zabití, dvojka Zataženo, občas trakaře, režiséři Bláznivé dovolené), aby připravili pilot sci-fi seriálu s názvem Proxy.

Projekt je zaměření na technologii, která umožňuje, aby internetoví followeři voyeuristicky prožívali zážitky mladých poživačů, tzv. „Proxy“, kteří žijí na vzdáleném ostrovním ráji.

Jedná se o drama, což je pro oba scenáristy, kteří se zaměřují hlavně na komedie, zatím neprozkoumaný žánr. Scénář pilotu připravuje John F. Daley a Jonathan Goldstein jej produkuje. Pokud se seriál skutečně rozjede, zapojí se i Goldstein. Uvidíme, jak se pánové s projektem poperou.

Zdroj: Variety

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest