Arrowverse: Velký crossover začal. A dočkáme se Batmana?

Zobrazit dalších 6 obrázků
Jaký byl crossover v rámci Supergirl a na co se můžeme těšit v dalších seriálech. Plus nejnovější upoutávky.

Společně se Supergirl začal velký crossover čtyř televizních superhrdinských seriálů – Supergirl, The Flashe, Arrowa a Legends of Tomorrow. Popravdě řečeno ale v Supergirl nebylo o co stát a zapojení seriálu do čtyřdenního crossoveru byl jen marketingový tah. V seriálu se objevili pouze Cisco (Carlos Valdes) a Barry (Grant Gustin) a objevili se navíc jen na pár desítek sekund v dovětku, který s aktuálním dílem neměl naprosto vůbec nic společného. Kdyby se ta samá scéna odehrála až ve Flashovi, vůbec nic by se nezměnilo.

Podle zámořských novinářů to naštěstí bude v dalších seriálech jen lepší. Máme se těšit na velkoryse podanou mimozemskou invazi, spoustu interních vtípků a skvělou chemii mezi Arrowem (Stephen Amell), Flashem a Supergirl (Melissa Benoist). Ačkoliv Supergirl je údajně v crossoveru míň, než bychom čekali. Hodně dobrou částí crossoveru má být Oliverovo objevování jeho vlastní minulosti, které má být signálem, že je celý seriál Arrow na dobré cestě k nápravě, po tom, co řadě fanoušků předchozí řada příliš nesedla a ani autoři s ní nebyli úplně spokojení. Producent Andrew Kreisberg pak novinářům prozradil, že mimozemšťané známí jako Dominátoři se v budoucnosti ještě jedou vrátí, tentokrát však ve světě Supergirl.

Ta by se časem mohla dočkat ještě jedné návštěvy. Už v minulosti byl v seriálu zmíněný Gotham a v nedávné epizodě přišla další narážka. Kara doslova říká: „Bratranec jednou spolupracoval s jedním maskovaným mstitelem. Měl spoustu hraček a spoustu osobních démonů. Mstitelé jsou blázni!“ To je téměř jednoznačně narážka na Batmana. Producenti sice dříve tvrdili, že už tak toho mají naloženo dost a jsou rádi, že jim Warner dovolí pracovat se současnými postavami, ale Superman se nakonec také objevil, tak proč by jednou nemohlo dojít i na Batmana. Supergirl si sice v rámci úzkoprofilové stanice CW vede z hlediska sledovanosti naprosto výtečně, ale producenti jistě závistivě pokukují po více než dvojnásobných číslech, která si seriál užíval, když jej ještě vysílala stanice CBS. Takže každý marketingový tahák přijde k duhu.

Zdroje: Deadline, CBR

Galerie

Komentáře 5

Spike | 03.12.2016 01:05
Já nevím ale já se nejraději dívám na Supergirl, protože ta holka je prostě skvělá! Taková správně ztřeštěná a bláznivá a dokonce ani akce a triky nejsou špatné. Arrow a Flash také sleduji a jako oddechová zábava je to neškodné. Legends of Tomorrow je celkem netradiční seriál, který mě taky zatím baví. Pokud se v budoucnu přidají i samostatné seriály o Supermanovy a Batmanovy tak mě to vadit ani trochu nebude i přesto, že by to bylo na stanici CW.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest