Hra o trůny: Internet obletěly nové snímky z Dubrovníku

Hra o trůny: Internet obletěly nové snímky z Dubrovníku | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 10 obrázků
Fanoušci po celém světě doslova lační po každé novince, která prozrazuje cokoliv z řady 8. Pozor, odpůrci spoilerů, raději dál nečtěte. 

Internet obletěly čerstvé snímky ze čtvrtečního natáčení Hry o trůny, tentokráte z chorvatského Dubrovníku. Stalo se tak necelý týden poté, co svět spatřil video hořícího Zimohradu ze Severního Irska.

Ti znalejší jistě vytuší, že se vzhledem k místu natáčení tentokráte jedná o scénu z Králova přístaviště. Před kamerou se tudíž objevila Cersei (Lena Headey), překvapivě ale také Jon Snow (Kit Harington). Přišel snad zahalen v kožešinách vyjednávat, nebo Cersei odhalí skutečnou pravdu o jeho právoplatném nároku na Železný trůn?

Přestože se premiéra závěrečné 8. řady chystá až na rok 2019, příznivci Hry o trůny dychtí po každé sebemenší informaci, která by jim seriál připomněla nebo cokoliv napověděla. A tyto fotky tedy rozhodně napovídají.

Více obrázků si prohlédněte u nás v galerii.

Zdroje: www.vantagenews.co.uk/Mailonline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Progresivní detektiv | 11.02.2018 05:02
Hm, na internetu se objevilo údajně ofocených několik stránek scénáře, které vynesl z produkce stejný zdroj, který měl na svědomí leaknutý scénář sedmičky. Vše, co se tam píše je sakra velký spoiler ohledně postav, děje i potencionálního konce, takže ať si to každý na Redditu vyhledá sám na vlastní zodpovědnost, ale co je zajímavé je, že podobné setkání Cersei a Jona je tam popisováno plus to, co bude následovat v hlavním městět. Takže by ten leak po všech těch fanfikcích byl pravdivý? Hmmm...
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest