Sex ve městě: Podle S. J. Parker by kampaň #MeToo seriál změnila

Sex ve městě: Podle S. J. Parker by kampaň #MeToo seriál změnila | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jak by vypadal Sex ve městě po propuknutí kampaně #MeToo? Udělali tvůrci něco špatně?

Sarah Jessica Parker, představitelka Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, otevřeně připustila, že na dnešní společenské poměry není seriál úplně dělaný. Kdyby se natáčel dnes, měl by výrazné jiné parametry. 

"V této době patří k životu mladého dospělého člověka informovat ostatní o svém pohledu na svět a já myslím, že Carrie by měla hodně co říct. A já bych si zvědavě četla její sloupek, kdyby se mohla znovu posadit a podívat se na to, co se děje," uvedla ve čtvrtek v rozhovoru Sarah Jessica s tím, že Carrie Bradshaw byla produkt její generace a podle toho se také chovala. 

Sex ve městě: Jak by vypadal v roce 2018?
 

"Víte, toto město se za posledních 20 let nesmírně změnilo. Politicky, ekonomicky i společensky. Upřímně, myslím, že dnes by seriál vypadal jinak," konstatuje herečka. Nepřímo tak narazila na kampaň #MeToo, která v Hollywoodu rezonuje od loňského podzimu. Server DailyMail se například ptá: Reagovala by Carrie stejně v situaci, kdy se před ní vysvlékl v šatně se značkovým oblečením vilný zaměstnanec Vogue Julian Fisher, aby jí ukázal své Versace trenýrky a okatě jí tak naznačil své oplzlé záměry (viz video níže)? V seriálu se s tím herečka popasovala s humorem. Dnes by nejspíš sledovala válečný trend a muže ihned zažalovala. Samozřejmě by tomu věnovala jeden celý sloupek a napsala by si pohoršený status na Facebook. Sarah Jessica Parker se k tehdejšímu přístupu však staví střízlivě.

"Nemyslím si, že je zde nějaká možnost ústupu. Neumím si představit scénář, kde se najednou všichni rozhodneme, že tento náš přístup byl špatný. To by bylo dětinské," dodala. 

A co myslíte vy? Má Sex ve městě máslo na hlavě?

Zdroj: MailOnline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Fimi. | 12.05.2018 09:56
nemůžu si pomoc ale ta SJP je tak odporná ženská :-D
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest