Zaklínač: Showrunnerka vysvětlila, proč zrovna Henry Cavill

Zaklínač: Showrunnerka vysvětlila, proč zrovna Henry Cavill | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Showrunnerka odůvodnila výběr Henryho Cavilla do role Geralta z Rivie. V galerii najdete fan arty, jak bude coby Zaklínač vypadat.

Když začátkem září vyšlo na povrch, že Geralta z Rivie ztvární Henry Cavill, rozdělilo to fanoušky Zaklínače na dva tábory. Mnozí stojí proti němu. Argumentem často bývá fakt, že ho mají diváci pod kůží jako Supermana. Lauren Hissrich, showrunnerka seriálu, však vysvětlila, co ji k výběru vedlo. 

Zaklínač: Roli Geralta si zahraje filmový Superman!
 

"Tohle je důležité a je to od srdce. Henryho jsem potkala v dubnu. Během následujících čtyř měsíců jsem potkala/posoudila stovky uchazečů o hlavní roli. Mnoho z nich bylo úžasných. Co jsem ale nikdy nezapomněla, bylo Henryho hluboké a bystré pochopení Geraltovy síly a brutality a - to je důležitější - pochopení jeho důvtipu a zranitelnosti. Protože jako fanoušek této frenčízy viděl Henry dál za stránky scénáře. Viděl lidské spojení, které Geralt věčně potřebuje, přestože to popírá. V Henrym jsem viděla Geraltovo srdce," uvedla Hissrich na svém Twitteru.

Stačí vám takové odůvodnění pro to, abyste přestali mít obavy? V galerii si prohlédněte, jak zhruba bude Henry Cavill coby Geralt vypadat a také Cavillovu reakci oficiální oznámení, že se z něj stane nový Zaklínač.

Zdroj: Twitter

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 6

Fanoušek zaklínače | 15.12.2018 08:54
Já nevím, mě se do role Geralta mnohem víc hodí Mads Mikkelsen než Cavill a navíc v tom videu vypadá spíš jako Legolas než jako řezník z Blavikenu
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest