Zaklínač: Ciri a Yennefer obsazeny!

Zaklínač: Ciri a Yennefer obsazeny! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dlouho očekávaná jména jsou venku! Prohlédněte si v galerii Yennefer a Ciri!

Zprávy o tom, že princenzna Ciri v připravovaném seriálu Zaklínač má být černoška nebo Asiatka, byly mylné. Ve středu totiž oběhla média zpráva, že roli dostala sedmnáctiletá herečka Freya Allan, která se objevila například v seriálu Into the Badlands. Na internetu o ní najdete jen pomálu informací, dá se tedy očekávat, že role v Zaklínačovi pro ni bude životní šancí, jak prorazit.  

A to není všechno. Je potvrzené i to, kdo si zahraje Geraltovu lásku Yennefer. Tou osobou je též ne příliš známá herečka Anya Chalotra. Henry Cavill teda zatím zůstává jedinou profláklou tváří, která má své místo v obsazení. Fotky hereček si prohlédněte v galerii. Nám se tedy výběr líbí. Už jen proto, že tvůrci vsadili na neokoukané herečky.

Zdroj: Comicbook

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 9

Momo | 11.10.2018 18:41
Lebo celá kauza stála na jednom zdrape papiera ktorý mohol uploadnúť hocikto. Ale ako to v skutočnosti bolo sa dozvieme moźno v buducnosti. To že sa Lauren k tomu nevyjadrila je super marketingový ťah, lebo tá kauza nadobudla takých rozmerov že o nej vedeli aj ludia ktorí ani Zaklínača nepoznali a hneď po oznámení castingu mohla byť za tú dobrú ktorá by nikdy nič také nespravila lebo si ctí slovanskú kultúru - win-win

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest