Hra o trůny: U názvu prequelu došlo k omylu!

Hra o trůny: U názvu prequelu došlo k omylu! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
G. R. R. Martin pěkně zmátl fanoušky Hry o trůny. 

Koncem října byla zveřejněna novinka, že si v chystaném prequelu seriálu Hra o trůny zahraje jednu z hlavních rolí hvězda filmového plátna Naomi Watts (podrobnosti o tom čtěte ZDE). Na to reagoval na svém Twitteru radostně G. R. R. Martin, který herečku uvítal ve svém fantasy světě a prequel zároveň automaticky nazval The Long Night/Dlouhá noc. Už před měsíci se netajil tím, že by byl pro tento název všema deseti, a když najednou seriál takto prezentoval, zahraniční média si z toho vzala jediné - prequel má název! Ovšem to byl omyl.

G. R. R. Martin, autor knižní předlohy, ze které Hra o trůny z velké části vychází, musel uvést na pravou míru, že název prequelu zatím není oficiálně znám. Kontaktovala ho ohledně toho totiž samotná HBO, jelikož mystifikoval média, a tím pádem i širokou masu diváků: "Pilot Jane Goldmanové (zatím) nenese název The Long Night. Je to jen název, který já sám za sebe preferuji. Oficiálně ale zatím pilot zůstává bez názvu."

Otázkou však zůstává, zda už o názvu není skutečně rozhodnuto a Martin se jen tímto nesnaží zamést stopy po tom, co ještě nemělo být vyzrazeno. No, uvidíme...

Zdroj: DigitalSpy

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest