The Crown 3: Dospělý princ Charles odhalen na nových fotkách

Zobrazit dalších 9 obrázků
Prohlédněte si v galerii mladou verzi prince Charlese v podání Joshe O’Connora v seriálu The Crown. O jakou událost se přesně jedná?

3. série The Crown, která bude mít na Netflixu premiéru v roce 2019, přináší divákům časový skok. To má za následek nejen přeobsazení hlavních postav, ale představí i novou dospělou verzi prince Charlese, nejstaršího syna královny Alžběty II., kterého ztvárňuje britský herec Josh O’Connor (28). Toho jste mohli vidět excelovat například ve filmu Na konci světa z roku 2017, kde dokonale ztvárnil homosexuálního farmáře, který se zamiloval do rumunského námezdního dělníka. 

Nové snímky z natáčení The Crown odhalují slavnostní událost z roku 1969, kdy byl Charlesovi oficiálně udělen titul princ z Walesu. Vedle něj stojí na snímcích představitelka jeho matky, Olivia Colman, která převzala štafetu po herečce Claire Foy. Skutečný ceremoniál si prohlédněte na videu níže. Můžete porovnávat. V galerii najdete kromě zmíněných fotek i další fotky z natáčení 3. série The Crown.

Zdroj: Vulture

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest