K2Fast-K2Furious: A Cassian Andor Story: Natáčení začne příští rok

K2Fast-K2Furious: A Cassian Andor Story: Natáčení začne příští rok | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit dalších 8 obrázků
Diego Luna a Alan Tudyk představili svou chystanou Star Wars sérii na D23.

Další projekt, který Lucasfilm prezentoval na právě probíhající Disneyho akci D23 je minisérie s Cassianem Andorem a K-2SO. Bojovníka Povstalců a jeho věrného droida si můžete pamatovat z celovečerního filmu Rogue One: A Star Wars Story, kde dvojici ztvárnili Diego Luna a Alan Tudyk.

Ti vystoupili v Anaheimu na pódiu spolu s šéfkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy a chystaný projekt představili jako špionážní sérii inspirovanou tím, jak se postavy prezentovaly v Rogue One. Pravděpodobně si vzpomínáte, že Cassian byl ve filmu životem zatvrzelý agent, který se pro úspěch mise neštítil udělat naprosto cokoliv. K-2SO pak byl na robota zatraceně cynický a sarkastický. Tak třeba nám minisérie ukáže, jak oba ke svojí nátuře přišli.

Kennedy zatím nechce prozradit název série, a tak Tudyk zažertoval, že se bude jmenovat K2Fast-K2Furious: A Cassian Andor Story. V galerii můžete vidět, že seriál je na časové ose zasazený před události Rogue One a zhruba doprostřed seriálu Star Wars Povstalci. Natáčení začne příští rok v Londýně. Připomínáme, že nám D23 dnes stačila představit už nový trailer pro sérii Mandalorian a oficiálně potvrdit minisérii s Obi-Wanem Kenobim.

Zdroje: StarWars.com, D23

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

.Karel | 24.08.2019 14:03
Ou jéééé... myslím, že bych se tímhle tempem mohl dokonce už i konečně dozvědět jakou měl Palpatine pravidelnou stolici :)
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest