South Park s námi bude minimálně ještě další tři roky

South Park s námi bude minimálně ještě další tři roky | Fandíme seriálům
Comedy Central
Zobrazit dalších 6 obrázků
Zmizí Cartman a spol. vůbec někdy z televizních obrazovek?  

O osud South Parku se zatím fanoušci bát nemusí. Stanice Comedy Central objednala další tři sezóny, konkrétně 30 epizod. Městečko South Park tak budeme vídat na televizních obrazovkách minimálně do roku 2022, kdy poběží 26.sezóna. Štiplavě nekorektní animovaný seriál je nejdéle vysílaným kresleným seriálem hned po Simpsonových.

Top 8 seriálových novinek měsíce září, které rozvíří televizní vody
 

Městečko South Park si odbyde výroční 300. epizodu v rámci 23. série, která započne 25. 9. Tvůrčí duo zůstává neměnné. O scénář i režii všech epizod se stále starají Trey Parker a Matt Stone, kteří mají zcela volné pole působnosti. Samotný prezident stanice Comedy Central Kent Alterman uvedl: „Uděláme tolik sérií, kolik jen (Trey Parker a Matt Stone) budou chtít.“ S humorem sobě vlastním se tvůrčí dvojice vyjádřila k obnovení seriálu takto: „Zdá se, že naše snahy o zrušení naší vlastní show opět selhaly. Naštěstí milujeme spolupráci s Comedy Central, Kentem a našimi zaměstnanci, takže se těšíme na nové možnosti zrušení našeho seriálu v nadcházejících letech.

Kreslená sebranka z Colorada za celou svou televizní působnost nezmírnila kritizování sociální a politické situace v USA i ve světě a dá se předpokládat, že bude tímto černohumorným rozpoložením přidělávat vrásky na tváří známým osobnostem i na dále. Plnohodnotné ukázky na 23. sezónu jsme se zatím nedočkali. Níže si tak alespoň můžete přehrát dvojici promo videí. Jedno ohlašuje příchod nadcházející řady a druhé láká na aplikaci, díky které se dozvíte s kterým charakterem ze South Parku nejvíc souzníte.

Zdroj: EW

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest