The International: Seriál Dolpha Lundgrena a Sylvestera Stallonea našel vysílací stanici

The International: Seriál Dolpha Lundgrena a Sylvestera Stallonea našel vysílací stanici | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Kdo se ujme nadějného seriálu dvou akčních legend?

Jsou tomu sotva dva měsíce, co jsme dostali zprávu, že Sylvester Stallone a Dolph Lundgren pracují na společném seriálu s názvem The International. Hlavní role tohoto akčního dramatu se ujme sám Lundgren, jež ztvární operativce OSN, jenž je popisován jako tajný agent, člen zásahovky a vyjednavač v jednom. Nově víme, že postava, kterou Dolph Lundgren ztvární, se bude jmenovat Anders Soto a jeho úkolem bude nacházet řešení k nejsložitějším a nejcitlivějším problémům světa. Vedle toho zároveň víme, která známá televizní stanice se projektu nakonec ujme.

Práva na seriál byla nabídnuta několika televizním stanicím, konkrétně šlo o ABC, CBS, NBC a Fox. Kromě první jmenované se o seriál zajímaly všechny spolu se dvěma streamovacími službami, Netflix a Apple TV+. A nyní konečně známe vítěze. Seriálu se ujme stanice CBS, která už si objednala první epizodu s délkou přibližně 60 minut a nezrežíruje ji nikdo jiný, než právě Sylvester Stallone, který bude celý seriál zároveň produkovat skrze Balboa Productions. Scénář k pilotnímu dílu pak napsal Ken Sanzel, který pracoval například na úspěšném seriálu Vražedná čísla.

Nový projekt dvou filmových velikánů se tak úspěšně hýbe kupředu. O všech nadcházejících novinkách ohledně seriálu The International vás budeme průběžně informovat. Na závěr si můžete připomenout konec finálního zápasu z Rockyho IV, ve kterém se oba herci poprvé sešli. V galerii se pak můžete podívat na následující společnou kariéru obou herců. 

Zdroje: deadline.com, screenrant.com, worldboxingnews.net

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest