Creepshow: Hororová antologie zažívá úspěch, Shudder potvrdil druhou řadu

Creepshow: Hororová antologie zažívá úspěch, Shudder potvrdil druhou řadu | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 14 obrázků
Příští rok se dočkáme dalších strašidelných příběhů inspirovaných tituly od Stephena Kinga a dalších.

Seriálové oživení hororové série z 80. let je úspěch. Streamoavcí služba Shudder zaměřená na hororové a thrillerové tituly odklepla druhou sérii antologie Creepshow, která se představila prvním dílem na konci září. Poslední dvě epizody první série si odbyly premiéru patřičně v den svátku Všech svatých na Halloween. Služba Shudder, kterou vlastní společnost AMC Network, je se sledovaností nadmíru spokojená a Creepshow je momentálně nejsledovanějším titulem na této platformě.

American Horror Story: Tvůrce Ryan Murphy promluvil o budoucnosti seriálu
 

Dále má Creepshow nadprůměrné ohlasy nejenom z řad kritiků a diváků, avšak i od spisovatele Stephena Kinga, jehož knihy jsou základem seriálu. Ten si velmi pochvaloval první epizodu, ke které se vyjádřil na Twitteru následovně: „První epizoda Creepshow je vskutku vynikající reboot filmu, který jsme s Georgem (Romerem) tehdy natočili. Bůh žehnej Adrienne (Herečka Adrienne Barbeau, která hrála jak v původním filmu Creepshow tak i ve zmiňované epizodě) a prokrista tolik easter eggů.

První film od George Romera dle scénáře Stephena Kinga si odbyl premiéru již v roce 1982 a i když od té doby vzniklo několik následovníků, tak žádný neměl takový úspěch jako první povídkový film. Tvůrcem projektu je režisér Živých mrtvých Greg Nicotero, pod jehož vedením se zadaptovaly povídky od hororových autorů jako např. Stephena Kinga, Joe Hilla (to je Kingův syn) a dalších. V první sérii si zahráli David Arquette, Adrienne Barbeau, Tobin Bell, Jeffrey Combs, Kid Cudi, Bruce Davison, Giancarlo Esposito, Dana Gould, Tricia Helfer či DJ Qualls.

Zdroj: Slashfilm

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Creepshow

12.11.1982 | USA
Komedie, Fantasy, Horor
Info o filmu
132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest