Seriálové novinky na HBO GO pro měsíc listopad

Seriálové novinky na HBO GO pro měsíc listopad | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 23 obrázků
Jaké seriálové premiéry čekají v listopadu pro tuzemské a slovenské předplatilé HBO GO?

Česká a slovenská verze streamovací služby HBO GO uvede v průběhu listopadu několik velmi zajímavých seriálových premiér. Nejvýznamnější tuzemskou premiérou bude v listopadu minisérie Bez vědomí od režiséra Ivana Zachariáše (Pustina). Všech šest epizod so odbyde premiéru v den výročí Sametové revoluce 17. 11. Minisérie nás uhranula svými prvními dvěma epizodami na 54. Karlovarském filmovém festivalu a je to jeden z mála českých seriálů tohoto roku, kterému byste měli věnovat pozornost. Více v našich prvních dojmech zde.

Jeho temné esence jsou očekávanějším seriálem než The Mandalorian
 

Kromě Bez vědomí se předplatitelé HBO GO mohou těšit na mnoho zahraničních titulů nejenom z produkce HBO. Mezi tyto tituly se řadí temný Bažináč (Swamp Thing) ze světa DC Universe. Všech deset epizod bude přístupných od 8. 11. Bohužel se fanoušci této adaptace oblíbeného komiksu od Alana Moora nedočkají více dílů, neboť byl seriál hned po uvedení zrušen. Dále bude na HBO GO dostupná kompletní devátá sezóna Živých mrtvých (od 18. 11.), celá třetí série seriálu Stíny (Umbre) z rumunské produkce HBO (od 20. 11.) a nejnovější řada Raye Donovana (od 18. 11. bude k dispozici první epizoda sedmé série).

Nejvelkolepějším seriálovou premiérou na HBO GO bude v listopadu epická fantasy sága Jeho temné esence (His Dark Materials) z koprodukce HBO a BBC One. Seriál je adaptací veleúspěšné série knih se stejným názvem od Philipa Pullmana. Hlavní hrdinkou je osiřelá Lyra (Dafne Keen), která studuje na škole pro nadané děti ve světě plném magie, paralelních světů a neobyčejných bytostí. Premiéra je již 5.11. na HBO a HBO GO.

České a slovenské premiéry se 15. 11. (termín platí pro vysílání stanice HBO, na online službě HBO GO najdete pár prvotních dílů druhé řady už teď) dočká druhá řada hororově mysteriózního seriálu Castle Rock, kde hlavní psychopatickou roli ztvárnila Lizzy Caplan (Mystérium sexu). Synopse od HBO zní: „Psychologický hororový seriál, situovaný ve fikčním světě Stephena Kinga, originálně kombinuje mystiku a intimní způsob vyprávění. Na několika málo čtverečních kilometrech mainských lesů se odehrává epická sága utkaná ze světla a temnoty. Fiktivní město Castle Rock ve státě Maine hraje významnou roli v Kingově literární kariéře – odehrávají se v něm romány Cujo, Temná polovina, To, Nezbytné věci a další prózy žijícího klasika. Ve druhé řadě to mezi oběma válčícími klany začne pořádně vřít. Psychopatka Annie Wilkes, Kingova ďábelská nemocniční sestra, se totiž v Castle Rock utrhne ze řetězu...

Zdroj: HBO

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest