Miracle Workers: Dark Ages: První teaser láká na středověké dobrodružství s Danielem Radcliffem

Miracle Workers: Dark Ages: První teaser láká na středověké dobrodružství s Danielem Radcliffem | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 16 obrázků
Právě díky natáčení tohoto seriálu v Česku se nedávno náš pan premiér mohl pochlubit společnou fotkou s Danielem Radcliffem.

Z první série Miracle Workers jsem zrovna dvakrát nadšený nebyl, což dokládá i naše recenze. Se sledovaností, která přesáhla na kabelové stanici a příslušných streamovacích službách přes 26 milionů diváků, byla ovšem stanice TBS natolik spokojená, že se z původní minisérie na motivy knihy What in God's Name od scenáristy Simona Riche (Muž hledá ženu) vyklubala antologie. V druhé sérii s podnázvem Dark Ages již nebudeme s hrdiny trávít čas v korporátním nebi s přihlouplým líným bohem, ale zavítáme do temných časů středověku.

Miracle Workers: Recenze
 

Miracle Workers zvolili podobný styl jako série American Horror Story, jelikož se v druhé sezóně vrátí kompletní hlavní obsazení v nových rolích. Daniel Radcliffe se tak zhostí role prostoduchého prince a Steve Buscemi vystoupí jako problematický venkovan. První teaser mnoho o zápletce neprozradil, avšak alespoň nastínil, že se seriál ponese ve stejném ztřeštěném duchu. Takže pokud vám sedl specifický humor první série, tak byste si mohli užít i tohle středověké dobrodružství. Bližší informace o obsazení druhé řady najdete zde.

Showrunnerem seriálu zůstává Simon Rich. Oproti první sezóně se diváci dočkají nárůstu počtu epizod, namísto předchozích sedmi se můžete těšit na deset dvacetiminutových dílů. Premiéra se uskuteční již 28. 1. 2020, takže se nejspíš do měsíce dočkáme plnohodnotné upoutávky.

Zdroj: ComingSoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest