Marvel zrušil další dva televizní seriály dřív, než začaly

Marvel zrušil další dva televizní seriály dřív, než začaly | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Další marvelovské seriály mimo streamovací službu Disney+ dostaly stopku.

Poté, co byl oznámen vznik streamovací služby Disney+, se začalo řešit to, co to znamená pro marvelovské seriály, které běží na jiných platformách. Pesimisté se obávali toho, že to značí jejich konec. Jak se ukázalo, nešlo o pesimistické, ale reálné odhady. Marvelovské seriály začaly být rušeny jeden po druhém.

Z Marvel Television jsou oficiálně Marvel TV Studios
 

Poslední "nadějí" zůstala streamovací služba Hulu (která je také spoluvlastněna firmou Disney), kde se mělo objevit několik animovaných sérií a dvě hrané. V minulosti jsme se dozvěděli, že hraný Ghost Rider nevznikne, nicméně Helstrom se snad pořád ještě chystá

Počítalo se také se čtyřmi kreslenými sériemi (Kačer Howard, M.O.D.O.K., Hit-Monkey a Tigra & Dazzler s tím, že by se případně tyhle čtyři projekty později propojily v sérii The Offenders). Aktuálně ale bylo oznámeno, že se počet seriálů pro Hulu opět snižuje a to o dva. Ještě před svým startem byly zrušeny série Tigra & Dazzler a Kačer Howard. V případě Tigry & Dazzler to není překvapením, před pár týdny se začalo mluvit o výrazných změnách tvůrčího týmu, což obvykle neznačí nic dobrého, ale zrušení Kačera Howarda je docela nečekané. 

Podle všeho rozhodnutí vzešlo ze strany Marvelu, ale není jasné proč k němu došlo.

Aktuálně tedy zbývají hraný Helstrom a animované série Hit-Monkey a M.O.D.O.K. V případě M.O.D.O.K.a bylo nedávno odhaleno obsazení (ústředního padoucha namluví Patton Oswalt z Agentů S.H.I.E.L.D.), což by mohlo naznačovat, že se dočká realizace, ale s ohledem na překotné změny v případě marvelovských seriálových projektů těžko říct.

Zdroj: Slashfilm

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest