Přátelé: Kdo původně mohl hrát Phoebe

Přátelé: Kdo původně mohl hrát Phoebe | Fandíme seriálům
20th Century TV
Zobrazit dalších 5 obrázků
Zvažována byla zajímavá jména.

Nejúspěšnější rolí Lisy Kudrow je bezesporu střelená Phoebe ze seriálu Přátelé/Friends. Většina lidí se asi shodne na tom, že Lisa ztvárnila tuhle roli na výbornou, ale mohlo se klidně stát, že by herečka nedostala šanci předvést svůj komediální talent. 

Jak už to tak bývá, i v případě Phoebe se zvažovalo několik kandidátek a některé z nich jsou vcelku překvapivé. Řeč je například o jedné z nejúspěšnějších moderátorek současnosti Ellen DeGeneres, která ale nabídku odmítla kvůli svému vlastnímu seriálu Ellen, který běžel také na NBC.

O roli se pak ucházely například komička, která v posledních letech vyvolala slušnou kontroverzi s fotkou, na které držela useknutou hlavu Donalda Trumpa Kathy Griffin. Castingu se zúčastnila i Jane Lynch alias Sue Sylvester z hudební série Glee nebo Megan Mullally, která se později také proslavila sitcomem a to Will & Grace, kde nezapomutelně ztvárnila roli Karen

Ovšem, nakonec se tvůrci Přátel rozhodli pro Lisu a to také proto, že se objevila v jiném seriálu od NBC jménem Jsem do tebe blázen, kde ztvárnila servírku jménem Ursula Buffay. Producenti tak chtěli dát herečce roli v chystaném sitcomu a nakonec bylo rozhodnuto, že půjde po postavu, která bude mít s Ursulou spojitost a tak vzniklo její jednovaječné dvojče Phoebe. 

A fungovalo to skvěle, Phoebe a Ursula byly hodně bizarním a zábavným sourozeneckým párem. 

Zdroj: ScreenRant

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest