Chirurgové: Fanoušci Kareva se dočkají uspokojivějšího vysvětlení jeho odchodu

Chirurgové: Fanoušci Kareva se dočkají uspokojivějšího vysvětlení jeho odchodu | Fandíme seriálům
ABC
Zobrazit dalších 18 obrázků
Populární seriál v nadcházejících epizodách ještě lépe dovysvětlí, proč ho opustila jedna z dlouholetých postav

Herec Justin Chambers sice seriál Chirurgové (Grey's Anatomy) již opustil, osud jeho postavy Alexe Kareva ale pořád není uzavřený. Poslední epizoda, ve které se naposledy objevil, byla odvysílaná už v listopadu a nešlo o pořádnou rozlučku. V nových dílech během letošního roku už byl chybějící Alex několikrát zmíněný, postavy se v příběhu nad jeho absencí logicky pozastavují. Ta zatím byla vysvětlována tak, že se musel odjet postarat o nemocnou matku a poté přestal volat nazpátek své ženě.

K odchodu Alexe se v nedávném rozhovoru pro server Variety vyjádřila showrunnerka seriálu Krista Vernoff. Byť se postava již zpátky na obrazovkách neobjeví, vysvětlení důvodu se v ději podle ní ještě postupně dočkáme. „Bylo to jako velmi pečlivé spřádání nitě, kdy postupně dávkujeme mále kousky informací a bolesti Jo (manželka Alexe). Epizodu za epizodou nastiňujeme příběh toho, kde je Alex. A potrvá nám to ještě pár dílů, než se tam dostaneme a ujasníme to publiku,“ řekla Vernoff.

A proč se tvůrci seriálu rozhodli zpracovat Alexův odchod tak tajuplným způsobem? Podle Vernoff tak učinili proto, že nechtěli postavu Jo (Camilla Luddington) opět stavět zpátky do bolestivé situace, ve které byla již minulé řadě. „Udělali jsme to nejopatrněji jak jsme dovedli. Ale chvíli potrvá se tam dostat,“ dodala showrunnerka.

Zdroj: Variety, foto: ABC

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest