Harley Quinn: Antihrdinka se v ukázce z druhé řady pouští do souboje s Tučňákem

Harley Quinn: Antihrdinka se v ukázce z druhé řady pouští do souboje s Tučňákem | Fandíme seriálům
DC Entertainment
Zobrazit dalších 12 obrázků
Už první trailer dává najevo, že druhá řada nebude šetřit ani krví, ani násilím.

Od animovaného seriálu Harley Quinn se ze začátku příliš nečekalo. Z trailerů působil spíše průměrně a celkový nápad udělat krvavý animák pro dospělé se ne vždy vyplatí. Nakonec se však ze seriálu loni na podzim vyklubalo celkem velké překvapení - ukázal se totiž být skutečně dobře zpracovaným a zábavným. Hned v zápětí po dobrém přijetí se tedy logicky začalo pracovat na druhé řadě, ke které jsme nyní dostali vůbec první trailer.

Nejedná se o trailer v klasickém slova smyslu, ale o celou scénu vystřiženou z některého z dílů. Můžeme v ní vidět Harley (Kaley Cuoco), která se ocitla v uvěznění nechvalně proslulého Tučňáka (Wayne Knight). Samozřejmě se však v zajetí nezdrží dlouho, z ledových želízek se však vysvobodí velice krvavým způsobem. Ukázka není nijak výjimečná, ale alespoň je krátká a záživná, přičemž končí i zajímavým otevřeným koncem. Nakonec pak odhaluje datum vydání, které se na platformě DC Universe uskuteční už 3. 4.

Galerie

Komentáře 4

Daniell | 14.03.2020 12:46
Dezi: No už tak přes pul hod hledám to násilí v Punisherovy a zatím jsem se k němu nedopracoval. Mimochodem prohledavam Punisher animaky, ale kromě nějaké té střelby bez krve a pár figtu, jsem se k ničemu nedostal. Když tak dej nějaký odkaz, ať vidim, že jsem se spletl

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest