Živí mrtví: Počátek konce - Vrátí se stará známá postava?

Živí mrtví: Počátek konce - Vrátí se stará známá postava? | Fandíme seriálům
AMC
Zobrazit další 1 obrázek
V blížící se nové řadě by se mohla objevit postava, kterou jsme hezkých pár řad nepotkali.

Postava Madison Clark (Kim Dickens) byla v seriálu Živí mrtví: Počátek konce od jeho startu. Ale jak už to tak v případě seriálů z universa Živí mrtví bývá, to, že jste hlavní postava neznamená, že se vám nemůže nic stát. Důkazem i je Madison, která podle všeho zemřela, když zachránila své spolubojovníky před smrtí. Nicméně, její odchod ze světa nebyl přímo ukázán, což logicky vedlo k domněnce, že by se mohla vrátit. 

Živí mrtví: Počátek konce - I sesterská zombie série poskočí v čase kupředu
 

A tuhle teorii podporuje i nový teaser a to z několika důvodů. V první řadě je během něj k vidění blond žena a byť není ukázána její tvář, tak hodně připomíná Madison a kromě toho popisek k teaseru se ptá "Kdo povstane z popela?" a Madison měla zemřít během požáru, což také mnohé naznačuje. 

Jak víme, tvůrci Živých mrtvých nemají problém prezentovat skony postav v plné "parádě", takže je tu otázka, proč by smrt Madison nebyla ukázána a vcelku pochopitelnou odpovědí je to, že si tvůrci připravovali půdu pro její návrat a je nutné zmínit také to, že by to nebylo poprvé, co by se tvůrci rozhodli snažit se nás přesvědčit, že je někdo mrtvý, i když to není pravda (viz Glenn v mateřské sérii, kdy jeho "první smrt" byla trikem na diváky).

Další věcí je, že se tvůrci hodně intenzivně snaží přesvědčit publikum, že je Madison mrtvá, což automaticky vede přesvědčení diváků, že je to právě naopak a je tu ta věc, že Kim Dickens prohlásila, že by Madison mohla být naživu, nicméně naznačila, že pochybuje o jejím návratu do seriálu. Ale je klidně možné, že se snaží zmást fandy a nebo jednoduše došlo ke změně a byť se s návratem Madison nepočítalo, tak k němu v šesté řadě dojde. 

Pravdu bychom se mohli dozvědět už v létě, kdy bude mít šestá řada premiéru, ale není znám přesný den.

Zdroj: SR

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest