Psychiatr: Detektivové z 19. století se vracejí, aby vyšetřili další záhady

Psychiatr: Detektivové z 19. století se vracejí, aby vyšetřili další záhady | Fandíme seriálům
TNT
Zobrazit další 2 obrázky
Zmizelé děti, intriky, působivá atmosféra a špičkové obsazení, druhá řada Alienista zřejmě také nezklame.

Seriál Psychiatr/The Alienist stanice TNT uspěl. Došlo u něj k něčemu, co není u televizních projektů úplně běžné a to, že s příbývajícími díly stoupala i sledovanost (většinou je situace opačná). Zatímco první epizodu sledovalo 0,88 milionů diváků, závěr první řady už 1,84 milionů lidí a to jsou pro stanici TNT velmi dobrá čísla. 

Angel of Darkness: Sequel The Alienist potvrzen
 

Bylo tak rozhodnuto o vzniku druhé řady (byť to bylo trochu překvapení, původně se předpokládalo, že série bude jednorázovou záležitostí), která se bude inspirovat u další knihy od Caleba Carra nazvané The Angel of Darkness, ostatně to je také podtitul druhé řady. 

A ta slibuje stejná pozitiva jako tak první. Samozřejmě je to špičkové obsazení, ale také příjemně nepříjemná atmoféra New Yorku konce 19. století, propletený příběh plný intrik, zmizelých dětí, postav, které skrývají víc, než se zdá a také slušnou porci násilných momentů. 

Vypadá to, že tvůrcům nedošel dech a je tak trošku škoda, že seriál premiérově běží na TNT, kde se nedostane k takovému množsví diváků, k jakému by si zasloužil. Ale jak je z čísel sledovanosti první řady patrné, zprávy o kvalitě téhle série se šíří a Psychiatr láká čím dál víc diváků, tak snad tahle tendence bude pokračovat i ve druhé řadě a kromě toho, mezinárodní práva drží Netflix, což samozřejmě popularitě seriálu pomáhá. Druhá řada bude mít premiéru 26. 7. 2020.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest