M*A*S*H: Proč Wayne "Trapper" Rogers opustil seriál

M*A*S*H: Proč Wayne "Trapper" Rogers opustil seriál | Fandíme seriálům
20th Television
Zobrazit dalších 12 obrázků
Vstřícnost tvůrců k divákům někdy uškodí samotným hercům.

Veleúspěšný seriál M*A*S*H z roku 1972 byl hit, jaký tvůrci určitě nečekali. Poslední epizoda jedenácté série a zároveň finále celého seriálu "Nashledanou, sbohem a amen" stále patří mezi nejsledovanější televizní přenosy v historii. Po vzoru stejnojmenného filmu, ze kterého seriál vycházel, se seriál ze začátku točil okolo dynamického dua Hawkeyho (Alan Alda) a Trappera (Wayne Rogers). Wayne Rogers se ovšem po třech sériích rozhodl seriál opustit. Proč?

Jak první tři série postupovaly, tvůrci si začali všímat, že diváky více zajímá postava Hawkeyho a nezapomenutelný herecký výkon Alana Aldy. Začali mu dávat ty nejlepší příběhové linky a vtipy. V průběhu třetí série si herec Wayne Rogers začal připadat jako vedlejší postava, cítil se odstrčený od hlavních dějových linií a rozhodl se proto seriál opustit. V dalších sériích se už neukázal. Fanoušci postavy dostali určitou náplast, v roce 1979 si získala svůj vlastní spinoff Trapper John, M.D. Herec Wayne Rogers si nicméně postavu ve spinoffu nezopakoval a otěže přebral Pernell Roberts.

Nikdy se nedozvíme, jak by vypadal M*A*S*H, kdyby tvůrci zachovali původní dynamiku dua a Wayne Rogers nikdy neodešel. V galerii si můžete kultovní seriál připomenout.

Zdroj: Screenrant

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest