Away: Nová vesmírná sci-fi od Netflixu s Hilary Swank v hlavní roli v novém traileru

Away: Nová vesmírná sci-fi od Netflixu s Hilary Swank v hlavní roli v novém  traileru | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 13 obrázků
Cesta na Mars je náročný úkol, zvlášť, když vás potřebuje vaše rodina. Emotivní i epický seriál od producenta Matta Reevese (Úsvit planety opic) o sobě dává vědět.

Velkolepá sci-fi novinka od Netflixu Away s hvězdnou herečkou Hilary Swank, výherkyní dvou Oscarů za filmy Kluci nepláčou a Million Dollar Baby, se představuje v dlouhém traileru. Příběh cesty na Mars od producenta Matta Reevese (Úsvit planety opic, nový Batman) bude epický i intimní zároveň.

Hlavní hrdinka Emma Green musí totiž na Zemi nechat svého manžela Matta (Josh Charles) a dospívající dceru Lex (Talitha Bateman) v době, kdy ji oba potřebují nejvíce. Celoroční cesta vesmírem se stává náročnější a vyrovnávání se s odloučením od svých milovaných je pro posádku stále složitější. Vedle Reevese se o produkci postaral Jason Katims (Navždy spolu) a první z deseti epizod natočil Edward Zwick (Poslední samuraj, Jack Reacher: Nevracej se). V dalších rolích se objeví Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki a Vivian Wu.

Trailer nám ukazuje vesmírné dobrodružství skrze nádherné scenérie, odrazy v maskách astronautů, přibližuje akční scény i intimní chvíle. Seriál bude hlavně o smutku, rodině a stesku, srdceryvné dialogy a dramatické výkony tak nebudou chybět. Celý tvůrčí tým v čele s Hilary Swank je opravdu šikovný, 4. 9. 2020 nás snad bude čekat skvělá podívaná. V galerii se podívejte na fotografie z filmu, které vás vynesou až do širého vesmíru.

Zdroj: Comingsoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest