Hraběnka: Přisprostlá komedie o svobodné matce se představuje v první ukázce

Hraběnka: Přisprostlá komedie o svobodné matce se představuje v první ukázce | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 13 obrázků
Talentovaná herečka Katherine Ryan a produkční studio stojící za The End Of The F***ing World přináší novou komedii.  

Talentovanou Kanaďanku Katherine Ryan žijící v Británii a pyšnící se statusem svobodné matky pravděpodobně neznáte. V roce 2018 podepsala smlouvu s Netflixem na dva projekty. Jedním z nich je stand-up speciál Katherine Ryan: Oslnivý třpyt, kterého jsme se mohli dočkat minulý rok, a druhým je komediální seriál Hraběnka (The Duchess), jenž nás čeká letos. A konečně odhalil svůj první trailer.

O produkci Hraběnky se spolu s Netflixem postarala společnost Clerkenwell Films, která nám přinesla i oblíbený seriál The End Of The F***ing World. Katherine Ryan šestidílnou sérii napsala i stvořila a my se ji dočkáme už 11. 9. 2020. V hlavních rolích se dále objeví Rory KeenanMichelle de SwarteEmer KennyDoon Mackichan. Seriál sleduje problematické rozhodnutí rozrušené svobodné matky žijící v Londýně. Její dcera Olivie je její největší láskou, přemýšlí proto o dalším dítěti se svým největším nepřítelem – otcem Olivie. Mohou dvě špatnosti v součtu udělat dobrou věc?

Z ukázky vyčnívají převážně dvě věci, sympatická hlavní herečka a osobitý smysl pro humor. Seriál si nedrží žádné servítky, humor je přisprostlý a o bizarní situace nebude nouze. Role svobodné matky a nezávislé ženy bude hrát v příběhu určitě velikou roli. Těšíte se?

My ještě přikládáme ukázku na stand-up speciál Katherine Ryan: Oslnivý třpyt, který je na Netflixu dostupný už teď a v galerii najdete plakát a fotografie z nového seriálu.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest