Arnold Schwarzenegger si zahraje hlavní roli v globálním špionážním seriálu

Arnold Schwarzenegger si zahraje hlavní roli v globálním špionážním seriálu | Fandíme seriálům
20th Century Studios
Zobrazit dalších 12 obrázků
Pro legendárního herce, kterého znáte z filmů Barbar Conan, Terminátor, Predátor nebo Total Recal, půjde o první regulérní seriálovou roli.

Legendárního Arnolda Schwarzeneggera, rodilého Rakušana, bývalého guvernéra Kalifornie, vícenásobného vítěze prestižní kulturistické soutěže Mr. Olympia, a především světoznámého herce ani nemusíme představovat. Téměř každý zná jeho role ve filmech Barbar Conan, Terminátor, Predátor nebo Total Recall. Kam všestranný talent ještě ovšem pořádně nezavítal, jsou televizní obrazovky. Jistě, v pár seriálech měl cameo a objevil se v různých show, ale nikdy neměl pravidelnou úlohu v narativním seriálu. To se brzy změní, Arnold Schwarzenegger získal roli ve špionážním projektu.

Studio Skydance Television pracuje na doposud nepojmenovaném původním seriálu. Schwarzenegger si zahraje hlavní roli a také bude seriál produkovat. Máme se těšit na globální špionážní dobrodružství s otcem (Schwarzenegger) a dcerou v centru dění. Tvůrcem seriálu je Nick Santora, scenárista kultovního seriálu od HBO Rodina Sopránů, který rovněž stojí za seriálem Tým Škorpion, jenž se dočkal čtyř řad. Těšit se máme na hodinové epizody.

Očekává se, že studio Skydance Television najde pro svůj projekt nějakou streamovací službu. Další zásadní otázkou je, kdo si zahraje po boku Arnolda roli dcery? Ať už casting dopadne jakkoliv, samotný Schwarzenegger a příslib globální špionážní podívané by měl dostat před televizní obrazovky nejednoho diváka. Přece jenom, Arnold je furt hvězda, akční role mu sednou, a navíc půjde o jeho seriálovou premiéru. V galerii můžete zavzpomínat na jeho nejvýraznější akční role.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest