Jeho temné esence: 2. řada fantasy seriálu nás v traileru bere napříč světy

Jeho temné esence: 2. řada fantasy seriálu nás v traileru bere napříč světy | Fandíme seriálům
HBO/BBC
Zobrazit dalších 11 obrázků
Velkolepá fantasy sága se vrací. Alespoň podle nové ukázky před námi stojí skvělá podívaná.

První řada seriálu Jeho temné esence (His Dark Materials) nám v minulém roce naservírovala velice příjemné překvapení. Na rozdíl od filmového Zlatého kompasu dokázala populární knižní předlohu Philipa Pullmana adaptovat skutečně plnohodnotně a celkově se jednalo o vydařený počin. Všichni fanoušci mají tudíž přirozeně velkou radost z toho, že se blíží další sezóna, která by tentokrát měla přijít s mnohem ambicioznějším příběhem a měřítkem. A to přestože nabídne kvůli koronavirové pandemii menší počet dílů (vynechaná epizoda však podle všeho stejně nijak nepřispívala hlavní dějové lince). 

Jeho temné esence: Druhá řada bude kratší, ale jako "útěchu" nabídne dva herce z Potvory
 

Již starší teasery ukázaly, že se druhá série bude nejspíše moci chlubit mnohem dynamičtějším tempem, nabídne mnohem více akce a také mnohem rozšířenější cestování mezi dimenzemi. Těšit se navíc můžeme i na nové postavy a spolu s nimi velice zajímavé přírůstky do už tak nabitého hereckého obsazení. Mimo jiné se představí Andrew Scott a spolu s ním v dabérské roli Phoebe Waller Bridge, tedy duo velice dobře známé z oceňované Potvory.

Nově jsme se dočkali nového, tentokrát již plnohodnotného, traileru, který v nadcházející sezónu vyvolává skutečně velké naděje. Ukázka je rychlá, napínavá a celkově vzrušující. V tuto chvíli není důvod se nedomnívat, že to samé bude platit i o nové řadě jako takové. Snad nás tvůrci nezklamou. Přesvědčit se o tom budeme moci již v noci na 17. 11., kdy v České republice na HBO s největší pravděpodobností proběhne premiéra.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest