The Flight Attendant: Nový seriál s Kaley Cuoco v prvním traileru

The Flight Attendant: Nový seriál s Kaley Cuoco v prvním traileru | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 10 obrázků
Hvězda Teorie velkého třesku se v nové černé komedii bez vzpomínek probudí vedle mrtvoly a dostane se do pěkně zamotané situace.

Nejslavnější rolí Kaley Cuoco je bezpochyby Penny z Teorie velkého třesku. Od seriálu, který ji nastartoval hvězdnou kariéru, se však americká herečka během posledních let dokázala úspěšně posunout kupředu. Již dva roky ji můžeme na obrazovkách například vídat v dabérské úloze animované Harley Quinn a aktuálně se pomalu blíží její vlastní série The Flight Attendant.

V této černé komedii se Cuoco ujala hlavní role letušky Cassie, která se jednoho rána probudí v hotelovém pokoji vedle mrtvého muže a nemá ani tucha, co se během předchozí noci událo. V zápětí se pak dostane do kolotoče šílených událostí a při tom, co se ji snaží dostihnout FBI, se celé záhadě snaží přijít na kloub.

Teorie velkého třesku: Kaley Cuoco se emotivně ohlíží zpátky za finální epizodou
 

Cuoco se kromě hlavní role ujala i produkce. Tvorbu seriálu má na starosti Steve Yockey (Lovci duchů), v dalších rolích se pak objeví Michiel Huisman (The Haunting of Hill House, Hra o trůny), Rosie Perez (Beze strachu) nebo Griffin Matthews.

Na internet se nově dostal první trailer, který napovídá, že by před námi mohl stát skutečně vydařený projekt (což částečně potvrzuje i nedávno ohlášená tvorba druhé řady). Ukázka je svěží, vzrušující, rychle odsýpá a celkově je velmi zábavná a ukazuje, že The Flight Attendant bude pravděpodobně více než jen pouhou komedií. O skutečných kvalitách seriálu se budeme moci přesvědčit 26. 11., kdy si první díl odbyde premiéru na HBO Max. Téměř jistě se tedy dostane i na tuzemské HBO GO.

V galerii si můžete mimo jiné prohlédnout plakát.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest