Spy City: Špionážní thriller natáčený v Česku se představuje ve stylové upoutávce

Spy City: Špionážní thriller natáčený v Česku se představuje ve stylové upoutávce | Fandíme seriálům
AMC+
Zobrazit dalších 13 obrázků
Po Preacherovi si Dominic Cooper zahrál hlavní roli ve špionážní novince natáčené v Česku, mrkněte na trailer.

Od finále Preachera z roku 2019 jsme herce Dominica Coopera neviděli v žádném filmovém ani seriálovém projektu. Po dvouleté odmlce se v dubnu Cooper vrátí v titulní roli špionážního seriálu Spy City, který se natáčel i v České republice. V šestidílné sérii budeme sledovat, jak se britský dvojitý agent Fielding Scott (Cooper) vydává na misi do Berlína, aby odhalil osobu, která předávala Rusům důležité informace.

Mr. & Mrs. Smith: Brada Pitta vystřídá Donald Glover
 

Minisérie je zasazena do Berlína roku 1961, krátce před zahájení stavby Berlínské zdi. Město, které sovětský vůdce Nikita Chruščov označil za „nejnebezpečnější místo na Zemi“, se hemží špiony a dvojitými agenty. I jeden špatný krok by mohl vyvolat nukleární válku, jelikož americké, britské a francouzské jednotky jsou v západním Berlíně odděleny od sovětských a východoněmeckých vojsk pouze pomyslnou čarou. O scénář se postaral William Boyd (Zákop, Chaplin).

Spy City oplývá mezinárodním obsazením. Po boku Coopera se představí mimo jiné německá herečka Leonie Benesch (Babylon Berlín), švýcarský rodák Philipp Schenker (Šarlatán), ruská herečka Eugenia Kuzmina (Gentlemani) nebo český herec Lukáš Bech. Bech si v dětství zahrál ve snímcích Rumburak nebo Lucie, postrach ulice. V dospělosti působil v Holandsku jako obchodní ředitel firmy na distribuci filmů. V posledních letech si čas od času zahraje vedlejší roli v českých i zahraničních produkcích, Becha jste mohli zahlédnout ve filmech Kletba bratří Grimmů, Spider-Man: Daleko od domova nebo Návštěvníci 3: Revoluce.

Mezinárodní uvedení se uskuteční na platformě AMC+ dne 15. 4. V prosinci si minisérie odbyla premiéru na německé službě MagentaTV. O dostupnosti u nás prozatím nemáme žádné informace, ale vzhledem k lokálnímu natáčení věříme tomu, že u nás nakonec sérii někdo nabídne.

Zdroj: Collider

Foto: AMC+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest