The Witcher: Blood Origin - Seriál ze zaklínačské historie ztratil představitelku hlavní role

The Witcher: Blood Origin - Seriál ze zaklínačské historie ztratil představitelku hlavní role | Fandíme seriálům
TNT
Jodie Turner-Smith neztvární hlavní postavu nového zaklínačského seriálu.

The Witcher: Blood Origin, nový seriál ze světa Zaklínače se před začátkem natáčení bude muset vypořádat s nečekaným problémem. Série přišla o představitelku hlavní role. Té se měla ujmout Jodie Turner-Smith, strmě stoupající britská herečka, jež na sebe upozornila ve snímku Queen & Slim a zakrátko ji uvidíme ve špionážním akčňáku Without Remorse. Předešlé pracovní závazky nakonec Turner-Smith nedovolí se na novém Zaklínači podílet. Podle informací serveru Deadline bylo natáčení šestidílné minisérie Blood Origin posunuto a v tu chvíli herečce vznikl konflikt s již dříve domluvenými závazky. Produkce se rozhodla hledat náhradu.

Jodie měla v seriálu představovat Éile, válečnici s hlasem od boha, jež opustila klan a místo královniny stráže, aby poslechla srdce a stala se kočovnou muzikantkou. Seriál je zasazený 1200 let před události Zaklínače a pojednává o stvoření prvního předchůdce zaklínačů a o událostech, jež vedly ke „konjunkci sfér“, kdy se světy lidí, monster a elfů spojily v jeden. Druhou hlavní postavou je Fjall, jenž se narodil v klanu bojovníků, co přísahali, že budou chránit krále. Jako jizvu si hluboko v sobě Fjall nosí smrt milované osoby, která padla v boji, když se mu pokoušela zachránit život. Teď se bojovník nedokáže srovnat sám se sebou ani se světem kolem sebe. Touží po vykoupení, a tak se přidává k nečekaným spojencům a kráčí cestou pomsty napříč rozvráceným kontinentem. Postavu hraje Laurence O’Fuarain.

Showrunnerem série je Declan de Barra, výkonnou producentkou je Lauren Schidt Hissrich, autorka hlavního seriálu Zaklínač. Autor předlohy Andrzej Sapkowski se podílí jako kreativní konzultant. Zatím nevíme, kdy novou sérii uvidíme.

Foto je ilustrační: Jodie Turner-Smith v seriálu Poslední loď (TNT)

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 1

YYX | 08.04.2021 18:08
https://tenor.com/view/thank-you-jesus-gif-9591328
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest