Sprosťák Méďa dostane vlastní TV seriál

Sprosťák Méďa dostane vlastní TV seriál | Fandíme seriálům
NBCUniversal
Roztomilý plyšák Ted s hlubokým hlasem a obhroublou povahou se vrátí k dalším neplechám.

Méďa (v originále Ted) byl v roce 2012 obrovským hitem. Známý komediální tvůrce Seth MacFarlane tehdy stvořil postavu oživlého plyšového medvěda, který se chová jako povaleč, sprosťák a proutník a komplikuje život svému nejlepšímu kámošovi a stvořiteli v podání Marka Wahlberga. Snímek v kinech utržil 549 milionů, což je rekordní částka pro původní komedii pro dospělé. Dvojka z roku 2015 už si vedla výrazně hůře, když utržila pouze 215 milionů.

V době streamovacích služeb je však po známých značkách hlad, a tak není problém dostat druhou šanci. Tu teď Méďa dostává v podobě připravovaného seriálu. Společnost NBCUniversal si pro svoji streamovací službu Peacock objednala rovnou 10 epizod.

Aktuálně se jedná o smluvních podmínkách návratu MacFarlana, který by opět měl postavu Teda namluvit, ale také se zapojit jako scenárista. S návrhem na natáčení seriálu přišlo vedení NBCUniversal a úspěšný autor se nechal zlákat. Vypadá to, že seriál by měl dějově předcházet filmům a neměli by v něm vystupovat Mark Wahlberg, Mila Kunis ani nikdo další, kdo se objevil ve filmech. Zatím není pevně dané, v jaké podobě bude seriál zpracovaný, ale zdá se, že by mělo jít o klasický sitcom.

Není zatím zřejmé, kdy se seriálu dočkáme, nicméně MacFarlane je aktuálně vytížený třetí řadou sci-fi seriálu The Orville, takže pokud by měl být do seriálového Médi úzce angažovaný, budou muset přípravy nových plyšových dobrodružství ještě počkat.

Foto je ilustrační, z filmu Méďa (NBCUniversal)

Zdroj: The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest