Zaklínač: 2. řada konečně ukázala pořádný trailer

Zaklínač: 2. řada konečně ukázala pořádný trailer | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 1 obrázek
Geralt a Ciri se konečně setkávají, aby změnili osud jeden druhému.

Po řadě kratičkých spotů, kdy druhá řada Zaklínače pouze dráždila naše chuťové pohárky, je tu konečně pořádná plnohodnotná upoutávka! Ta nám blíže představuje, co čeká na naše oblíbené hrdiny, až se seriál po dvouletém zpoždění konečně vrátí na obrazovky.

Zaklínače Geralta (Henry Cavill) jsme opustili v prosinci roku 2019, kdy se konečně setkal s Ciri (Freya Allan), s níž se celou první sezonu míjeli. Teď teprve budeme mít šanci zjistit, jak jsou jejich osudy propojené a co jeden druhému mohou v životě dát. Oba se neznají, takže bude zajímavé sledovat už jen to, jak se společně sžijí, jak budou jeden vedle druhého fungovat.

V upoutávce vidíme, že Geralt začíná Ciri učit s mečem nejprve na vlastní pěst, posléze i v pevnosti Kaer Morhen, za asistence dalších Zaklínačů, kteří sami byli Geraltovými souputníky či učiteli. Tady vidíme komplexnější tréninkové prostory a slyšíme rady, kterými se Ciri musí při výcviku řídit. A nakonec se zjeví i Yennefer (Anya Chalotra), takže ani její fanoušci se nemusejí obávat, že bychom o ni přišli. Druhou řadu uvidíme 17.12. 2021.

Z první série se v hlavních rolích vracejí Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) a Joey Batey (Jaskier), dále MyAnna Buring jako Tissaia, Tom Canton jako Filavandrel, Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin, Eamon Farren jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz, Terence Maynard jako Artorius, Lars Mikkelson jako Stregobor, Mimi Ndiweni jako Fringilla Vigo, Royce Pierrseson jako Istredd, Wilson Mbomio jako Dara, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Therica Wilson Read jako Sabrina.

Už dříve obsazení 2. řady rozšířil zástup dalších herců: Kim Bodnia jako Vesemir, Kristofer Hivju jako Nivellen, Yasen Atour jako Coen, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross jako Lydia a Mecia Simson jako Francesca. Showrunnerkou je Lauren Schmidt Hissrich. Zaklínač vychází z populární knižní ságy polského spisovatele Andrzeje Sapkowskiho. Druhou sérii seriálu Netflix uvede 17.12. 2021.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest