Simpsonovi předpověděli Bransonův let do vesmíru

Simpsonovi předpověděli Bransonův let do vesmíru | Fandíme seriálům
20th Century Television
Jestli vás zajímá, co bude za pár let ve zprávách, podívejte se ještě dnes na Simpsonovi.

Populární Simpsonovi komentují současnou společnost i popkulturu. Občas také tipují, kam by se některé věci mohly vyvíjet nebo známým osobnostem přisuzují věci, které nikdy nedělaly, i když by na ně seděly. Těch nápadů bylo v seriálu už tak nepřeberné množství, že je žluté rodině přičítána schopnost předpovídat budoucnost.

V minulosti tak Simpsonovi trefili například světovou pandemii, zvolení Donalda Trumba prezidentem, odkoupení studia Fox Disneym nebo dračí zkázu ve Hře o trůny. Teď seriál ze Springfieldu opět poutá pozornost, protože před lety ukázal Richarda Bransona ve vesmíru.

Pravděpodobně vám neunikla v médiích zpráva, že britský miliardář Richard Branson 11. července na palubě VSS Unity vyletěl na okraj vesmíru, do výšky 86 kilometrů. Předběhl tak nejbohatšího muže planety Jeffa Bezose, který má vlastní vesmírný let naplánovaný jen o několik dní později. Krom toho, že si pánové plní sny, tak se také předpokládá, že pokládají základy vesmírné turistice.

Ještě než se Branson podíval do vesmíru osobně, zavítal tam právě v Simpsonových. Stalo se tak už v květnu roku 2014, v 15. části 25. řady. V epizodě nazvané Válka umění padělatel vysvětluje Líze, že jeho práce přináší radost lidem po celém světě. Následují prostřihy na lidi s obrazy a jeden z prostřihů ukazuje také Bransona, který se kochá obrazem na palubě raketoplánu.

Nezbývá než si tipnout, co Simpsonovi trefí příště.

Podklady a foto: 20th Century Television

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest