James Bond: Správci odmítají seriálové zpracování

James Bond: Správci odmítají seriálové zpracování | Fandíme seriálům
MGM
Zobrazit další 3 obrázky
O filmové budoucnosti Jamese Bonda zatím tvůrci nepřemýšlejí.

Magazín Total Film pohovořil s Barbarou Broccoli a Michaelem G. Wilsonem, producenty a držiteli práv Jamese Bonda. Redaktor se jich zeptal, jak to vidí s další budoucností, až na podzim konečně dorazí do kin Není čas zemřít a Daniel Craig se definitivně s rolí rozloučí. Na to dvojice říká, že o tom zatím nepřemýšlí. Teď prostě chtějí maximálně oslavit Danielovo závěrečné představení. Co bude potom, to se uvidí.

Sourozenci uvádějí, že po uplynulém roce si uvědomují, jak je všechno v současné době nejisté. Jednou věcí si však jistí jsou. I když polovinu práv na značku nově bude držet společnost Amazon, jež je koupila spolu se studiem MGM, kreativní kontrolu i nadále drží Broccoli a Wilson. A pro ty je jedna věc jistá. James Bond je filmová série určená k uvádění v kinech! Dvojice chce dál točit filmy a nemá zájem o natáčení seriálových spin-offů nebo čehokoliv podobného, co by Amazon mohl chtít se značkou zkusit provádět.

Připomeňme, že 30. září má do českých kin dorazit po dlouhých odkladech snímek Není čas zemřít, kde se Daniel Craig rozloučí se svojí patnáctiletou bondovskou érou. Na rozdíl od starších bondovek, které byly vesměs samostatné, vyprávějí Craigovy filmy do značné míry propojený příběh. Bond se ještě jednou vrátí z důchodu, ještě jednou se setká se zrádným Blofeldem a snad definitivně najde štěstí v lásce po boku Madeleine Swann.

Foto: MGM

Zdroj: Total Film

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest