Nadace: Nová upoutávka podtrhuje vizuální i myšlenkový rozmach

Nadace: Nová upoutávka podtrhuje vizuální i myšlenkový rozmach | Fandíme seriálům
Apple TV+
Zobrazit dalších 5 obrázků
Pusťte si trailer nové série od Applu, který znovu potvrzuje, jak se rozdíly mezi filmy a seriály stále víc stírají.

Další trailer představuje sci-fi novinku streamovací platformy Apple TV+. Rozmáchlá sci-fi Nadace zde odhaluje šíři zpracování i svých myšlenek. Je patrné, že tohle nebude žádná zabedněná střílečka, ale příběh, který se zaobírá výživným tématem.

Jsme na konci jedné éry dějin, kdy se podle geniálního prognostika má celá vesmírná civilizace zhroutit do sebe. Čísla nelžou. Vesmírný císař ale nejen že nechce poslouchat, ještě prognostika hodlá umlčet. Problém je v tom, že ty výpočty opravdu byly správně. Kataklizma je nevyhnutelné. Nadějí pro další generace je Nadace, knihovnice vědění, připravená na dobu, kdy konflikty ustanou a lidé opět začnou budovat kulturně bohatší svět. Jak ale rozhodnete, které myšlenky zaslouží být uchovány a které necháte padnout do propadliště dějin?

Sérii připravují David S. Goyer a Josh Friedman. Hlavní role ztvárnili Jared Harris, Lee Pace a Lou Llobell. První epizodu zrežíroval Rupert Sanders. Datum premiéry je stanovené na 24. září.

Po dlouhých dvanácti tisíciletích existence spěje galaktická Říše pomalu ale jistě k zániku. Prozatím jsou však trendy vedoucí k jejímu rozkladu sotva postřehnutelné – vysledovat je dokáže pouze geniální matematik Hari Seldon. Na základě psychohistorického modelu předpoví, že po pádu Říše čeká galaxii nepopsatelný chaos a že následná éra barbarství se protáhne na celých třicet tisíc let. Seldon se však s touto myšlenkou nehodlá smířit. Na samém okraji galaxie proto založí na planetě Terminus Nadaci, která má nejen uchovat kulturu a vědění předchozích věků, ale stát se i zárodkem Druhé říše. Toto je příběh prvních dvou set let její pohnuté historie...

Podklady a foto: Apple TV+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest