She-Ra: Oblíbený fantasy seriál bude zpracovaný v hrané podobě

She-Ra: Oblíbený fantasy seriál bude zpracovaný v hrané podobě | Fandíme seriálům
Netflix
Sestra He-Mana má také velkou moc a také se hlásí o další návrat na obrazovky.

Možná si vzpomenete na doby, kdy staré vedení Marvelu nechtělo točit filmy s ženskými hrdinkami, protože podle těch se přece neprodají hračky. Veleúspěšná hračkářská firma Mattel o tom minimálně v 80. letech tak docela přesvědčená nebyla.

K populárním hračkám a animovanému seriálu He-Man and the Masters of the Universe vznikl ještě sesterský produkt zaměřený na dívčí publikum. V roce 1985 (dva roky po He-Manovi) tak spatřila světlo světa She-Ra: Princess of Power (She-Ra: Princezna síly). Hlavní hrdinkou je princezna Adora, dvojče prince Adama. A stejně jako on se dokáže proměnit v mocného He-Mana, ona se umí změnit v She-Ru. Princezna vede v království Etherie velké povstání proti nadvládě tyrana Hordaka a jeho zlé Hordě.

V mnoha aspektech byl nový seriál vlastně kopírkou He-Mana, akorát v holčičím balení, kdy u řady postav lze vyčíst paralelu s předobrazy ve starším klučičím seriálu. Řada diváků nicméně dodnes na sérii nostalgicky vzpomíná. She-Ra běžela po dvě sezony a tehdy vzniklo celkem 93 epizod. V roce 2018 animovaný seriál na několik sérií restartoval Netflix.

Teď Amazon připravuje hrané seriálové zpracování She-Ry. Projekt zaštiťuje studio DreamWorks Animation, jež mělo pod palcem i animovaný seriál pro Netflix. Přípravy sotva začaly, takže zatím ani nevíme, kdo bude hlavním scenáristou, natož cokoliv dalšího.

Foto: She-Ra a princezna moci

Zdroj: Variety

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest