Kolo času: Nová upoutávka představuje ústřední postavy

Kolo času: Nová upoutávka představuje ústřední postavy | Fandíme seriálům
Amazon Prime Video
Zobrazit další 4 obrázky
Rosamund Pike dramaticky přichází do hostince, který pro ni postavili čeští kulisáci.

Velkolepá fantasy série Kolo času od streamovací služby Amazon Prime Video se postupně poodhaluje. Nejnověji byl zveřejněný pořádný kus celé scény. Zjevně jde o jednu z vůbec prvních scén seriálu, která se odehrává v „Šeptajícím hostinci“ ve městečku Emondovo pole. Z venkovní plískanice vchází do hospody al'Lan Mandragoran (Daniel Henney) a Moiraine Damodred v podání Rosamund Pike, ústřední osobnosti seriálu. Uvnitř hospody se vedle běžných vesničanů nachází také skupinka mladých hrdinů, kteří zatím netuší, že se jim právě změnil život jednou provždy.

Krom ukázky z první řady jsou tu také nové fotky a plakát, jež si můžete prohlédnout dole v galerii. A pak jsou tu ještě informace o druhé řadě Kola času, která se už v létě začala natáčet. A to znovu u nás v Česku.

Dozvídáme se, že obsazení druhé řady doplní Ceara Coveney jako Elayne Trakand a Natasha O’Keeffe a Meera Syla se přidávají v blíže nespecifikovaných rolích. Dále nedávno vyšlo najevo, že pro druhou řadu byla z blíže nespecifikovaných důvodů přeobsazena role Matta. Zatímco v první řadě jej hrál Barney Harris, ve 2. řadě se role chopil Dónal Finn.

Kolo času je chystaný fantasy seriál z produkce Amazonu, který bude konkurovat Pánovi prstenů a chce navázat na úspěch Hry o trůny. Projekt produkuje a píše Rafe Judkins a hlavní role se ujala Rosamunde Pike. Mezi další členy obsazení patří Daniel Henney, Madeline Madden, Marcus Rutherford, Barney Harris, Zoe Robins a Josha Stradowski. Příběh se odehrává ve světe, kde existuje magie, ale pouze hrstka vyvolených žen zvaných Aes Sedai jí vládne. Hlavní hrdinkou je Moiraine, členka řádu, která se ujme pěti mladých lidí, poté, co jejich rodnou vesnici napadnou síly „Temného“, zlé entity, která touží po zničení samotné existence. Moiraine je přesvědčena, že jeden z pěti lidí je reinkarnací „Draka“, prastarého hrdiny a mocného kouzelníka, jenž podle proroctví buď zničí nebo spasí svět.

Foto: Amazon Prime Video

Zdroje: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 10

Tom | 10.10.2021 05:50
Nejlepší volbou je si nejprve celý cyklus přečíst. Vyšel u nakladatelství fantomprint.
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest