Cowboy Bebop: Velký vesmírný western od Netflixu v prvním traileru

Cowboy Bebop: Velký vesmírný western od Netflixu v prvním traileru | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 23 obrázků
Podívejte se, jak bude vypadat hrané zpracování kultovní sci-fi animé. Venku je celá řada upoutávek.

Cowboy Bebop je dnes už ikonický japonský animé seriál z roku 1998, který pojednává o skupince vesmírných lovců odměn. Seriálu je často přičítáno, že se výraznou měrou podílel na další vlně popularizace animé u západního publika.

Netflix připravil hraný remake, který v dosud zveřejněných materiálech původní seriál dost věrně připomíná. Autory seriálu jsou showrunner André Nemec (Alias, Mission: Impossible 4, Želvy Ninja), vrchním scenáristou je Christopher Yost (The Mandalorian, Thor: Ragnarok). Autor předlohy Shinichirō Watanabe se podílí jako konzultant a vrací se původní hudební skladatel Yoko Kanno.

Cowboy Bebop je akcí nabitý vesmírný western o třech lovcích odměn, alias kovbojích, kteří se snaží uniknout vlastní minulosti. Všichni jsou smrtící, ale jinak si nejsou v naprosto ničem podobní. Přesto Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) a Faye Valentine (Daniella Pineda) tvoří dohromady nesourodou, uštěpačnou posádku, připravenou za správnou cenu lovit ty nejnebezpečnější kriminálníky sluneční soustavy. Ze všech potyček se ale probít a prohláškovat nedokážou – jednou je vlastní minulost dostihne.

Dále hrají Tamara Tunie jako Ana, Mason Alexander Park jako Gren, Alex Hassell jako Vicious a Elena Satine jako Julia.

Krom traileru Netflix zveřejnil několik dalších ukázek a hromadu fotek. Vše si můžete prohlédnout níže. Je patrné, že očekávaná série hodně dbá na vizuální šmrnc a můžeme se těšit na mix nejrůznějších vlivů – westernů, noirových kriminálek, Star Wars nebo mangy. Ústřední herecká trojka v rolích působí sympaticky, tak snad se máme na co těšit.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest