Riverdale 6: Trailer na příští sezónu láká na mladou čarodějku Sabrinu

Riverdale 6: Trailer na příští sezónu láká na mladou čarodějku Sabrinu | Fandíme seriálům
The CW
Zobrazit dalších 11 obrázků
Šestá série Riverdale bude mít hororový začátek a přivítá na scéně čarodějnici Sabrinu.

Pátá série Riverdale byla kvůli koronavirové pandemii přerušena a část byla odvysílána až během léta. Poslední epizodu páté série uvedla stanice The CW až 6. 10. Nastaly tak obavy, zda se Riverdale nevrátí na televizní obrazovky až příští rok. Tvůrci na to jdou šalamounsky a místo dlouhého čekání uvidíme prvních pět dílů šesté sezóny během listopadu a prosince a zbytek až v roce 2022. Pětidílná událost nese název Rivervale.

XO, Kitty: Romantická trilogie "Všem klukům" se dočká seriálového spin-offu
 

Showrunner seriálu Roberto Aguirre-Sacasa tvrdí, že by začátek šesté řady měl mít vskutku hororové pojetí pohrávající si s nadpřirozenými prvky a okultismem. S tím souvisí i příchod herečky Kiernan Shipka alias mladé čarodějky Sabriny z netflixovského seriálu Sabrinina děsivá dobrodružství, který byl ukončen čtvrtou řadou loni v prosinci. Shipka se objeví ve čtvrté epizodě šesté série s názvem The Witching Hour(s), v níž bude asistovat Cheryl (Madelaine Petsch) při provádění nebezpečného kouzla, které může rozhodnout o životě a smrti milovaného člena rodiny Blossomových.

Šestá sezóna začne 16. 11., čtvrtou epizodu se Sabrinou uvidíme 7. 12. a závěrečný díl pětidílné události nejspíš o týden později. Zbylých čtrnáct dílů bude odvysíláno v průběhu roku 2022. Přesné datum premiéry není známo, ale odhadujeme, že nejdříve se Riverdale vrátí v dubnu. Níže se můžete podívat na lehce strašidelnou upoutávku na jejímž konci se objeví Sabrina.

Podklady a foto: CW

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest