Obi-Wan Kenobi: Oficiální datum premiéry, plakát a nové podrobnosti

Obi-Wan Kenobi: Oficiální datum premiéry, plakát a nové podrobnosti | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit další 1 obrázek
Mistr Jedi odhalil termín svého návratu na obrazovky a další podrobnosti o svém dobrodružství.

Nedávno se objevila informace, že Star Wars série Obi-Wan Kenobi zamíří na obrazovky v květnu. Fanoušci začali spekulovat, že by k premiéře mohlo dojít 4. května, kdy se slaví „svátek Hvězdných válek“. Nakonec se ukázalo, že to bude 25. května. Tedy v den, kdy měly v kinech premiéru úplně první Star Wars a jeden den před tím, než 26. května začne velká fanouškovská akce Star Wars Celebration, kde zřejmě bude možné po premiéře o seriálu otevřeněji hovořit.

Termín jako první odhalil šéf Disneyho Bob Chapek na konferenci s akcionáři. Na ní Chapek také potvrdil, že Andor bude uvedený v letošním ekonomickém čtvrtém kvartálu, tedy mezi červencem a zářím. Třetí řada The Mandaloriana se právě točí a zatím nebylo odtajněno, kdy bude uvedena. O dalších Star Wars seriálech nepadlo ani slovo. Datum premiéry Obi-Wanovy série nese také čerstvě zveřejněný plakát, jenž můžete vidět dole v galerii.

Zajímavou drobnou novinku přinesl ještě serve Making Star Wars. Ten píše, kdo všechno ztvární v novém seriálu Darth Vadera, slavného záporáka, jenž se opět vrátí na scénu. Hayden Christensen, jenž je uváděný jako jeden z hlavních hlavních představitelů nové série, bude hrát Anakina Skywalkera ve flashbacích z minulosti a ve scénách, v nichž má Vader sundanou helmu. Impozantní figuru dlouhána v černém představuje herec a kaskadér Dmitrious Bistrevsky. Tom O'Connell potom mocného Sitha představuje ve scénách, v nichž bude účasten různých šermířských soubojů a dalších pohybově náročných úkonů. A hlas by snad měl ikonickému záporákovi snad opět propůjčit James Earl Jones.

Příběh šestidílné minisérie začíná 10 let po dramatických událostech Pomsty Sithů, kdy Obi-Wan zažil svou největší životní prohru, když byl přímým účastníkem pádu svého nejlepšího přítele a žáka Anakina Sykwalkera. V hlavních rolích Ewan McGregor a Hayden Christensen. Za kamerou stojí scenárista Joby Harold a režisérka Deborah Chow. Joel Edgerton se vrací jako Owen Lars, Bonnie Piesse jako Beru Whitesun Lars. Dále hrají Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O'Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell, Benny Safdie a Maya Erskine. Série by měla být uvedena v roce 2022.

Foto: Lucasfilm

Zdroje: Disney, Making Star Wars

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest