DMZ: V alternativní realitě vypukla v USA občanská válka, podívejte se na trailer

DMZ: V alternativní realitě vypukla v USA občanská válka, podívejte se na trailer | Fandíme seriálům
HBO Max
Zobrazit dalších 10 obrázků
Rosario Dawson se snaží najít svého ztraceného syna v nové komiksové minisérii z dílny HBO Max, podívejte se na upoutávku.

Od oznámení seriálové adaptace komiksové série DMZ uběhlo již dva a půl roku, ale nyní se konečně čekání chýlí ke konci. Streamovací služba HBO Max zveřejnila trailer s datem premiéry 17. 3. Čtyřdílná minisérie je zasazena do alternativní reality, v níž se Spojené státy potýkají s druhou občanskou válkou. Protagonistkou DMZ je zdravotní sestra Alma (Rosario Dawson), která se v demilitarizované zóně na Manhattanu snaží najít svého ztraceného syna.

Gaslit: Je tady první upoutávka na minisérii o aféře Watergate se Seanem Pennem
 

Za minisérií stojí režisérka Ava DuVernay, která sérii produkuje a natočila první epizodu. Zbylé tři díly zrežíroval Ernest R. Dickerson (Bosch). Showrunnerem DMZ je Robert Patino, který napsal scénář k epizodám seriálů Westworld nebo Zákon gangu. Kromě Dawson si v sérii zahráli Benjamin Bratt (Star), Michelle Jubilee Gonzalez (The Ray), Josh Pais (Joker), Freddy Miyares (Láska je láska: Generace Q), Agam Darshi (Kolos), Reynaldo Gallegos (Trojí hranice).

Všechny čtyři díly uvede HBO Max 17. 3., na tuzemské verzi streamovací služby by v tentýž den měl být seriál dostupný s českými titulky. V galerii níže si můžete prohlédnout obrázky a oficiální plakát. Více o sérii se dočtete v našich předchozích článcích.

Podklady a foto: HBO Max

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest