Poslední světlo: Trailer představuje seriál ze světa, kde dochází ropa

Poslední světlo: Trailer představuje seriál ze světa, kde dochází ropa | Fandíme seriálům
Peacock
Zobrazit dalších 29 obrázků
Mattthew Fox ze Ztracených vyšetřuje ropnou krizi, která rozpoutá vážné celosvětové problémy.

Pokud byste náhodou v září neměli dost starostí s tím, jak to provedete na podzim s plynem, můžete si dopřát ještě seriál Poslední světlo (The Last Light), kde se svět potýká s náhlými potížemi s ropou. Nově byl zveřejněný první trailer, který seriál vykresluje jako geopolitický thriller, kde se střetávají politické a ekonomické zájmy, občanské nepokoje, dílčí katastrofy, potenciální teroristická činnost, krizové řízení a osobní (rodinné) drama. Ukázka je svižně střižená, vyšetřování záhadných potíží s ropou má na první pohled potenciál nabídnou napínavou zábavu, která přinejmenším okrajově bude také komentovat soudobé dění. Dole pod trailerem najdete bohatou galerii.

Mezinárodní thriller je zasazený do světa, který zasáhla katastrofa, která nápadně připomíná to, čemu možná bude Evropa čelit v nejbližší budoucnosti: Ze dne na den jsou odříznuty dodávky ropy. To okamžitě rozpoutá řetězovou reakci. Doprava se postupně zastavuje, zboží neproudí, pořádkové síly jsou přetížené. Svět se propadá do chaosu. Přední petrochemický expert Andy Nielson se během propuknutí krize zrovna nachází na Blízkém východě. Zbytek rodiny je roztroušený po Evropě. Náctiletá dcera Laura je sama v Londýně a manželka Elena je spolu s malým synem Samem v Paříži. Všichni členové rodiny se za velkých obtíží a rizika snaží dostat jeden k druhému a souběžně jako diváci budeme zjišťovat, kdo za odříznutím světa od ropy vlastně stojí

Andyho představuje Matthew Fox, Elenu Joanne Froggatt, Lauru Alyth Ross a Sama Taylor Fay. Dále hrají Amber Rose Revah, Victor Alli, Tom Wlaschiha a Hakeem Jomah. Seriál natáčí Dennie Gordon, hlavními scenáristy jsou Patrick Massett a John Zinman. Seriál bude mít pět epizod a vychází z románové předlohy Alexe Scarowa. Primárně vzniká pro službu Peacock a premiéru má stanovenou na 8. září.

Podklady a foto: Peacock

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest