Residet Evil: Lék – Netflix seriál po první řadě zrušil

Residet Evil: Lék – Netflix seriál po první řadě zrušil | Fandíme seriálům
Netflix
Sestry Weskerovy už svůj dystopický příběh nikdy nedopoví.

Ani to netrvalo tak dlouho. Zhruba měsíc a půl po premiéře ruší Netfix seriál Resident Evil: Lék. Seriál měl slabé recenze a ještě slabší uživatelská hodnocení na filmových databázích. Zásadní je ale vždycky sledovanost a ta pro streamovací službu zjevně nebyla dostatečná.

V premiérovém týdnu si dle dostupných dat seriál ještě vedl docela slušně, avšak pak následoval propad a už ve třetím týdnu seriál na Netflixu zmizel z desítky nejsledovanějších pořadů. Neodvratné se tak stalo skutkem a seriál nebyl obnovený pro druhou řadu. Autoři tak nikdy nevykreslí, co pro svoje hrdinky měli naplánováno a v krátké době je to druhý neúspěšný projekt pod značkou Resident Evil, když v závěru minulého roku propadl celovečerní film Resident Evil: Raccoon City.

Veleúspěšná značka si tak nadále bude muset vystačit s životem ve videoherním formátu, v němž byla stvořena.

Série se odehrává ve dvou časových rovinách. V té první je sestrám Jade a Bilie Weskerovým 14 let a zrovna se přestěhovaly do New Racoon City. Uměle vytvořeného korporátního města, kam se nedobrovolně přesouvají v momentě, kdy jsou pohlcené problémy dospívání. Čím víc času v New Racoon City tráví, tím víc si uvědomují, že v něm dřímá daleko víc, než by se na první pohled mohlo zdát, a že jejich otec skrývá temná tajemství. Tajemství, která by mohla zničit svět.

Druhá časová linka se odehrává o více než deset let v budoucnosti, kdy na Zemi zbývá méně než 15 milionů lidí. Spolu s nimi ji obývá také šest miliard monster – lidé a zvířata infikovaní T-virem. Jade je teď třicet a horko těžko se pokouší v novém světě přežít. Přitom ji pronásledují tajemství minulosti o jejím otci, její sestře i jí samé.

V hlavních rolích vystupují Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adelina Rudolph a Paola Nuñez. Hlavním autorem je Andrew Dabb, hlavním režisérem Browen Hughes.

Foto: Netflix

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest