Sylvester Stallone uvádí: Ultimate Beastmaster - první teaser

Sylvester Stallone uvádí: Ultimate Beastmaster - první teaser | Fandíme seriálům
Zobrazit další 4 obrázky
Další variace na Ninja Faktor se blíží. Seznamte se.

Netflix si připravil vlastní show, která připomíná pořady jako Ninja Warrior (Ninja Faktor). Závodníci se zkrátka a dobře utkají s náročnou překážkovou dráhou (tentokrát ve tvaru obří šelmy) o titul Ultimate Beastmaster (Ultimátní krotitel šelmy).

Pořad produkuje Sylvester Stallone a bude mít deset epizod. Jde zároveň o unikátní projekt, který vznikne v šesti jazykových mutacích. Brazílie, Německo, Mexiko, Jižní Korea, USA a Japonsko vyšlou do boje po 18 závodnících. V prvních devíti dílech se pokaždé utká dvanáct borců (dva z každé země), ze kterých vždy vzejde jeden vítěz. Devět finalistů se pak ve finále utká o titul. Americkou mutaci budou moderovat Terry Crews a moderátorka Charissa Thompson. Brazilskou bývalý UFC šampion ve střední váze Anderson Silva a televizní celebrita Rafinha Bastos. Jihokorejskou herec a moderátor Seo Kyug Suk a herečka a moderátorka Park Kyeong Rim. Mexickou sportovní hlasatel a moderátor Ines Sainz a herec Luis Ernesto Franco. Německou bývalý fotbalista Hans Sarpei a komik Luke Mockridge. A Japonskou herečka Sayaka Akimoto a sportovní hlasatel Yuji Kondo.

Všechny epizody budou zveřejněné najednou 24. 2. 2017. Co vy na to? Máte chuť na další show, ve které závodníci zkoušejí svou fyzickou zdatnost na obtížné překážkové dráze? A dá se v tomhle formátu vymyslet ještě něco nového? Přikládáme první upoutávku.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 2

Anarvin | 21.12.2016 16:41
Dochází dech? Survivor má za sebou jednu z nejlépe hodnocených sezon vůbec už několik let prožívá bouřlivou renesanci.
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest