Komentáře 3

Aleš | 16.01.2020 16:02
Daenerys: "Nejsem jako můj otec."
Jon Snow: "Samozřejmě že ne." kudla (ani mě to nepřekvapilo 2-3 díly před koncem jsem si vzpomněl jak končí moje nejoblíbenější anime)
Karel Vostal | 14.01.2020 11:21
Souhlas. Kdyby to rozjeli pomalu, neměl bych s tím problém. Takhle deus ex machina. Ale těch lapsů tam bylo víc. Třeba tolik vzpomínaná bitva o Zimohrad.
Mysule | 13.01.2020 12:54
To zešílení Daenerys bylo právě velice "Martinovské". Jsou to Trůny, hnusné zacházení s postavami, trapné smrti a nejednoznačné, nečernobílé postavy tam byly vždycky, tak proč ne zešílení postavy, která působí na první pohled víceméně kladně? Říkám víceméně, protože už to její paličaté "bend the knee" a jak upálila Samovy příbuzné dost jasně ukázalo, že není takový andílek, jak vypadá. Nebo už dřív, když osvobodila Unsullied a vyvraždila otrokáře. To jsme jí fandili, protože kdo by fandil otrokářům, že? Ale udělala to, protože byla hodná a chtěla pomoct otrokům, nebo byla spíš pragmatická a chtěla hlavně pomoct sobě k velké a loajální armádě?
Ty náznaky tam fakt byly. Nejvíc tomu uškodilo, že konec seriálu byl tak uspěchaný. Kdyby to její šílenství rozvíjeli a pomalu stupňovali delší dobu a přidali ještě víc situací, kde by vyniklo, že Dany není až tak kladná, vyznělo by to líp.

Přidat nový komentář

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest