Komentáře 6

Joser | 26.01.2017 01:40
Jak píše Zadeček, je násilí a násilí. Když jsem poprvé v comicsu četl o smrti fanoušky oblíbeného korejského poslíčka pizzy, tak to se mnou ani nehnulo. Zato v seriálu mě Negan svojí dřevěnou milenkou trefil přímo na solar. Jako moc nechybělo a taky bych ronil slzy, teď to myslim naprosto upřímně a bez legrace. Ale já zase u sentimentálních kýčů brečim běžně, takže babo raď. Ještě ke comicsu, pamatuju si, že mě totálně dostal první ozbrojený střet mez Rickem a Neganem po smrti Spencera, namíchat tak výbušnou směs, ze které člověk zároveň slzí smíchy a zároveň má nervy napnuté jako špagáty se jen tak někomu nepoštěstí, určitě jeden z mých top momentů celé comicsové série. Samotná seriálová scéna smrti Abrahama a Glenna byla zpracovaná velmi vkusně a rozhodně nebyla za hranou. Co už za hranou rozhodně bylo je kupříkladu scéná, kdy se Negan vysmívá Rositě, nebo když jeden ze Spasitelů šikanuje při první návštěvě Alexandrie Enid. To bylo příliš a comicsový Negan by něco takového nikdy neudělal a nepřipustil. Obecně my Neganův seriálový posun od dobrosrdečného pošahance k bezskrupulóznímu vysírači docela vadí, tuším, že seriálového Negana si nikdy tolik neoblíbím. Co se obecně násilí týče, nemyslím si, že by první polovina sedmičky nějak vybočovala. Jenom divákům zkrátka nevadí, když násilím páchá na jiných Grimas family a vyloženě se můžou posrat z toho, když je násilí pácháno na Grimas family, ještě k tomu vidět Grimas family tak psychicky na dně, to je přece fuj!
Zadek | 24.01.2017 11:17
Heh, tak ono je násilí a násilí.... víte to co předvedli v oné epizodě je až brutální sadismus, který má z psychologického hlediska konečný a fatální důsledek jak na psychiku dospívajících, tak i dospělých. Kozičky, zadky a párečky proložený sprostými slovy jsou milionkrát únosnější než násilí v této podobě. Ale to je hold přemejšlení Amíků. Brutální vraždy a násilí nevadí, když u toho nikdo není obnažený a mluví slušně.
Rich789 | 20.01.2017 17:53
Je to škoda... Ne je to fakt na "krucipísek"... Cenzura že? :D Lidi jsou spíše šokování tou brutalitou, protože byla provedena zrovna na dvou z nejmilovanějších postav. Kvůli Noaha nikdo ani nepískl (podle mě mnohem brutálnější scéna) Vsadil bych se, že kdyby při osudové scéně s lucille dostal po hlavě Daryl, tak by se DarylFans spikly a nutili AMC přetočit celou epizodu. Mířím na to, že se AMC pořád chce podvolovat. Myslel jsem, že s poslední Glennovou chvilkou jim konečně narostly koule (taky smrtí dennise a Spencera). Ale ne... jedno oko mimo lebku a musí se ustoupit. Mně byla i smrt tlustého Josepha divně omezená (jasně že nikomu se nechce maskovat takovou vedlejší roli) ale připomnělo mi to Rating +13... Neříkám, že bych lačněl po střevech a mozcích, ale bohužel je to zombie/horor seriál a schovávaní krve za kameru je smutné...
BackPa | 20.01.2017 17:02
WTF? Lidi jsou fakt jeb*í idio*i. Tak seriál o zombících má mít cenzůru? Jako by nestačilo, že se tam nemluví sprostě ani nahota tam není, teď ještě chcou ubrat násilí? Sorry, ale už teď je to docela nuda a jestli tam budou cenzurovat i smrti, tak to půjde úplně ke dnu. A docela by mě zajímalo, co bylo tak moc na úvodním díle, že si lidi stěžovali, že je to moc krvavé/ brutální? To se jako mají všichni držet za ručičku? Telenovel je tu spouty, tak ssi běžte čumět na ty srance a do TWD se nese*te, díky!
Danielllll | 20.01.2017 14:07
Lidi jsou dementní. Nejdřív všichni brečí, když se tam nic neděje a jenom se mluví. A když se tam konečně něco dít začne, tak brečí opětovně, že chtějí aby se tam nic nedělo.
Dany | 20.01.2017 13:22
Kvuli prvnimu dilu sedme serie jsem prestal TWD sledovat. Nejsem zadny srab co se boji krve a nasili, ale podle me to fakt prehnali. Mozna casem zacnu znova ale prvni dil rozhodne vynecham.

Přidat nový komentář

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest