Podmínky registrace a pravidla diskusí

 1. Registrováním na webu fandimeserialum.cz (dále jen „FandímeSeriálům.cz.cz“) provozovaném společností Koncal studio s.r.o. (dále jen „provozovatel“) uživatel souhlasí se svou jednoznačnou identifikací pomocí uživatelského jména, pod kterým může následně přispívat do diskusí a provádět takové úkony na FandímeSeriálům.cz, které vyžadují jednoznačnou identifikaci, a pro které je nutné přihlášení.
 2. Uživatel se na FandímeSeriálům.cz registruje dobrovolně a zdarma. Registrací uživatel přijímá a souhlasí s podmínkami uvedenými níže a zavazuje se veškerá pravidla a podmínky registrace dodržovat.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo použít údaje registrované pro interní potřeby serveru, zejména pro identifikaci uživatelů. Uživatel registrací souhlasí s možností použití jím poskytnutých údajů pro marketingové účely.
 4. Provozovatel není povinen uživatelům garantovat stoprocentní dostupnost jejich dat (diskusních příspěvků, údajů v uživatelském účtu) a nezodpovídá za vnější okolnosti a nedostupnost serveru nebo jeho částí zásahem vyšší moci či jiných externalit (havárie serveru, útok hackerů apod.).
 5. Provozovatel nenese odpovědnost za chování uživatelů.
 6. Každá fyzická osoba se může registrovat pouze jednou a mít pouze jeden uživatelský účet. Je zakázáno vytvářet duplicitní účty.
 7. V diskusích je uživatel povinen chovat se slušně, nenapadat ostatní uživatele nebo redakci, zdržet se xenofobních nebo rasistických výroků a jiných projevů nenávisti a nesnášenlivosti. Uživatel je povinen dodržovat zákony a jiné právní předpisy České republiky.
 8. Není dovoleno vytvářet spam (bezpředmětné komentáře, záměrně vytvořené duplicitní komentáře apod.).
 9. Není povoleno do diskusí vkládat reklamu, odkazovat nebo jakkoliv propagovat konkurenční české a slovenské servery.
 10. Uživatel se zavazuje vyvarovat se spoilerům (vyzrazování děje), obzvlášť pokud si to konkrétní diskuze žádá.
 11. Uživatel je povinen se řídit pokyny provozovatele a redakce.
 12. Provozovatel si vyhrazuje právo upravovat a mazat příspěvky porušující výše uvedená, nikoliv však pouze tyto, pravidla. Ve sporných případech je rozhodující vždy stanovisko redakce, není možné se proti němu odvolat.
 13. Porušování pravidel může vést k pozastavení účtu, popřípadě jeho smazání a zablokování uživatele. Rozhodnutí je na posouzení redakce a není možné se proti němu odvolat.
 14. Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky užívání kdykoliv změnit. Pro uživatele jsou změny závazné od chvíle jejich zveřejnění.

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest