The Flash: Padouch 4. řady byl odhalen

Zobrazit dalších 6 obrázků
Vůbec poprvé bude Barry čelit hlavnímu záporákovi, který není rychlík.

I když jsme měli možnost vidět opravdu velké množství padouchů s naprosto odlišnými schopnostmi, než má The Flash, kteří i tak dokázali našemu šarlatovému hrdinovi a jeho týmu pořádně zatopit, hlavním oponentem celé řady, byl vždy rychlík. Jako první se musel Barry utkat s Reverse-Flashem, po něm na scénu přiběhl Zoom, kterého vystřídal snad ještě zuřivější Savitar.

Ovšem tvůrci slibují změnu. The Flash bude čelit nepříteli bez schopností rychlíka. A bude jím zlosyn Thinker, vlastním jménem Cliford DeVoe. Právě o tomto záporákovi se v epizodě 3x18 s názvem Abra Kadabra, zmínil stejnojmenný padouch ze Země XIX, který mimo jiné, dokáže cestovat časem. Ten zmínil čtyři jména. Reverse-Flash, Zoom, DeVoe a Savitar. Se třemi z nich jsme se již setkali, ale DeVoe je pro nás stále neznámý. V poslední epizodě 3. řady se o něm zmínil i samotný Savitar.

V komiksech je Cliford DeVoe technický génius, který jsi sestrojí speciální přilbu, díky které ovládá schopnosti telepatie a telekineze. A jako padouch Thinker dostal The Flashe nejednou do úzkých. Tak jsem tedy zvědav, jak se seriálová verze tohoto záporáka povede.

Čtvrtá řada bude odlišná ještě v jednom směru. Seriál opustil scenárista a výkonný producent Aaron Helbing, který se na projektu podílel od pilotní epizody. Důvody jeho odchodu jsou neznámé, tak uvidíme, jak jeho odstoupení ovlivní či neovlivní kvalitu seriálu.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest