Zaklínač: Víme, jaké postavy z knih a her se objeví

Zaklínač: Víme, jaké postavy z knih a her se objeví | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Kromě Geralta uvidíme například i čarodějku Yennefer.

O seriálovém zpracování knih Andrzeje Sapkowskeho s názvem Zaklínač (The Witcher), které chystá Netflix, jsme vás již informovali. Nedávno oznámila producentka, scenáristka a zároveň i showrunnerka projektu Lauren Hissrich, že dokončila scénář k pilotní epizodě. Obecně je Lauren hodně aktivní na Twitteru a často sdílí různé fotky ze své práce. Díky nim si nyní můžeme poskládat pár informací o tom, jak jde práce kupředu a které postavy máme šanci vidět.

Hissrich napsala zatím letmou charakteristiku hlavních postav. Zaklínač Geralt má mít v srdci citlivé a skličující místo, které však nechce odhalit, možná až na konci a i tak to bude jen náznakem. Dále se objeví čarodějka Yennefer, která je popsána povahou jako prudká a pyšná a její kolegyně čarodějka Triss Merigold (v češtině Triss Ranuncul), jež bude odvážná a idealistická. Ze třetí hry budete znát i princeznu Ciri, jejíž povaha bude nelítostná a houževnatá.

Dále můžeme očekávat, že uvidíme barda Dandeliona (v češtině Marigold), upíra Regise, císaře Emhyra van Emreise a několik postav, které se však neobjevily ve hrách. Mezi ně patří nilfgaardský šlechtic Cahir, mocný mág Vilgefortze, jenž je zřejmě nejmocnějším mágem v Sapkowskeho knihách, lučištnici Milvu a v neposlední řadě žoldáka Leo Bonharta, o němž najdeme ve hrách několik zmínek.

K pilotnímu dílu Hissrich také dodala, že má 78 stran, práce na něm jí trvala zhruba měsíc, a i když je scénář trochu dlouhý, zatím nehodlá nic škrtat. Projekt se tak hýbe evidentně kupředu, a my se už nyní můžeme pomalu zabývat zásadní otázku: Kdo si zaklínače Geralta zahraje?

Nezapomeňte také mrknout do galerie na několik fotek z her a fanart toho, jak by v roli Geralta vypadal Mads Mikkelsen.

Zdroj: PC Gamer

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 4

TucnakNik | 08.03.2018 23:00
Orr: Nechápu, co se ti nelíbí. Článek není o tom, jestli bude seriál podle knihy nebo hry nebo čeho, ale o tom, jaké postavy se v něm objeví a jaké budou mít charakteristické vlastnosti, které jim scenáristka přidělila. Až někde někdo řekne, o čem přesně seriál bude, tak pro to uděláme určitě vlastní novinku.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest