Simpsonovi: Byl otevřen skutečný Kwik-E-Mart ze seriálu

Simpsonovi: Byl otevřen skutečný Kwik-E-Mart ze seriálu | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Kde přesně je a odpovídá seriálové předloze? Prohlédněte si ho v galerii!

Každý fanoušek seriálu Simpsonovi nepochybně zná obchod Kwik-E-Mart, jehož majitelem je Apu a naše hlavní postavy sem chodí nakupovat občerstvení. A přesně tento obchod je nyní ve Spojených státech čerstvě otevřen. Konkrétně se nachází v Myrtle Beach v Jižní Karolíně. Podstatné ovšem je, že nově otevřený obchůdek je přesná napodobenina Kwik-E-Martu, který známe ze seriálu. Hned zvenčí nás mimo klasický nápis přivítají postavy jako Bart, policista Clancy Wiggum a za rohem je Milhouse spolu s Ralfem a svými kumpány. A co všechno se nachází uvnitř?

Simpsonovi: Apu stále bojuje o přežití
 

Prakticky téměř vše, co se seriálem souvisí, ať už se jedná o jídlo, nápoje či něco úplně jiného. Pokud se podíváme na občerstvení, prodávají se zde například Homerovy milované donuty. To ale není všechno. Dále je zde k dostání také pivo Duff, známý milkshake jménem Squishee, párky v rohlíku s názvem Heat Lake a Buzz Cola. Co se týká ostatních věcí, tak je zde také mnoho hraček a doplňků, které mají spojitost se slavným seriálem. Je tu zkrátka všechno, nač si vzpomenete, a každý fanoušek seriálu si tak zde musí připadat jak v sedmém nebi. Jediná škoda je, že je to od nás opravdu daleko. I tak si ale můžete celý obchod prohlédnout zvenku i zevnitř, a to v níže přiloženém videu a také na fotkách v galerii. Líbí se vám první skutečný Kwik-E-Mart?

Zdroj: CNN

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 3

DanielFF | 30.08.2018 11:12
Na stránkách CNN, které s tím přišli, uvedli, že se jedná o první stálý Kwik-E-Mart. Více o tom už neřekli, takže je to jako celek hodně zavádějící, ale nějaký rozdíl mezi tímhle a těmi ostatními tam v té stálosti určitě bude :)
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest