Zaklínač: Reakce lidí na Ciri a Yennefer očima Lauren Hissrich

Zaklínač: Reakce lidí na Ciri a Yennefer očima Lauren Hissrich | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 8 obrázků
Lauren Hissrich komentuje na svém Twitteru internetovou bouři, kterou vyvolalo obsazení některých rolí do Zaklínače. 

Novinka o obsazení celé řady postav do nového seriálového Zaklínače, včetně Ciri a Yennefer (čtěte ZDE), vyvolalo u diváku velmi emotivní ohlasy. Diskuze byly pozitivní, ale jak se dalo čekat, i negativní. Scenáristka seriálu, Lauren Hissrich, která je velmi aktivní na svém Twitteru, celou situaci samozřejmě neváhala okomentovat. Vyjadřovala se zejména reakcím "hejtrů". 

Zaklínač: Obsazení vedlejších postav je tady!
 

"Lhala bych, kdybych řekla, že se mě to někdy nedotýká. Jsem přece jen skutečná lidská bytost. Trávila jsem rok tím, že jsem do toho projektu dávala celé své srdce, takže když mají ty komentáře osobní nebo zlomyslný charakter, cítím se občas zdrcená," přiznala scenáristka.

"Většina komentářů je pozitivní. Ty, které nejsou, zpravidla jen chtějí rozvést dialog, nabízí své názory a snaží se tomu rozhodnutí porozumět," dodala s tím, že skutečný fanoušek nezanevře na snow kvůli jedné jemu nevyhovující novince. V nejnovějším rozhovoru, který Lauren dala, vysvětlila, že chápe pochybnosti fanoušků, kteří se obávají, že scenáristka udělá seriál příliš po americku. Přeci jen sága vznikla v Polsku. To však Hissrich odmítla s tím, že plně respektuje knižní předlohu a kulturní kontext. 

"Jsme nadšení a věříme, že naše publikum bude cítit totéž, až to uvidí a pochopí, že všechno má svůj smysl. Neztrácejte víru a nenechte si zlomit srdce," dodala a uvedla, že přípravy již vrcholí a brzy se začne natáčet. 

Prohlédněte si v galerii povedené fan arty představující Ciri, Yennefer a Geralta v hávu magického světa Zaklínače. 

Zdroj: THR, Twitter L. Hissrich

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 3

Miri | 29.04.2019 19:01
Jasně, i když zrovna v jeho případě jsem doufala, že nebude mít čas nebo mu nabídnou nějakou jinou roli. Ale ta Yennefer..

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest